Taksim'de gece hayatı hakkında bilgi verir misiniz?

pek taksime takılmadım istanbulda genelde gece hayatı olanlar ya taksime ya da kadıköye takılır diyelim oraya gitsem bir bara girsem bir kız kessem ve sonra onunla içsek sarhoş oluncaya dek sonra da kızı taksiyle o civarda olan hotel pansiyon vb bir yere gitsek gecelesek sevişsek falan böyle bir şey hiç yapmadım yaş da 22 falan hiç gece hayatım barım falan olmadı çok merak ediyorum da şimdi taksimde hangi oteller var çok pahalı olmayan böyle bir şeyin bana maliyeti ne olur kaç parayla çıkayım?

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• Güldürdün beni:) 500 tl almadan gitmeden :) en iyisi kredi kartı al soyulma:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Taksimin yakinlarinda Eminonu var, orada cok 3 yildizli otel var.

0|0
    0|0
  • cok türk filmi izlemisin :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• damsız alıyolar mı peki o barlara haberin varmı bundan?

0|0
    0|0
  • Sen bu yöntemle ayarla kızı ara beni ben sizi evimde misafir ederim üstüne para bile veririm ahaha :)

0|0
    0|0
  • Bu tecrübesizlikle oralara gitme. Yanına birini al.Yoksa bir gecede soyar soğana çevirirler.

0|0
    0|0
  • ahh kardeşim benim. Bu hallere mi geldin. Yapma kardeşim uyma gece hayatına . Sen normal hayatına devam et boşver.

0|0
    0|0
  • :D

0|0
    0|0
  • ahaha :))

Lan şimdi ne desem, bilemedim

0|0
    0|0
  • Taksimde bir barda kız ayarlamak konusunda bir şey diyemem ama o civarda düzgün bir otele 125 euro verdiğimi hatırlıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...