Benim gibi Böyle eski şarkıları Hala dinleyen keyif alan o günleri Anan var mı?

1:Mustafa sandal
Çocukken dilime takılan sürekli tekrar ettiğim şarkılardan biriydi hiç bir zaman unutmam her zaman keyifle dinlerim.

2: Ebru Gündeş
Çok başka anıları canlandırır bende o günlere hüzünle dönerim Hep Zaman geçsede unutmayacağım bana anıları hatırlatan şarkı olarak kalacak hep.

3: Bütün Derdimi sıkıntımı yanlızlığımı bir kenara alıp o anı durdurup bütün dikkatimi eski zamana döndüren bir diğer şarkıda demetten bilmiyorum nasıl ama o dönemlerin şarkısı da sesi de sözleri de o kadar güzeldi ki gerçekten sanat denebilir.

4: Bir an gelir herşeyin geçici boş bir heves olduğunun farkına varırsın kaybettiğimiz bir çok şeyin de sonradan farkına vardığımız gibi. Candan ablamızı anardım dinlediğimde kaybettiklerim vazgeçtiklerim boşa üzüldüklerim aklıma gelirdi.

E Tek ben miyim bu şarkıları dinlemekten keyif alan sürekli sürekli dinleyen?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Yalan, başkası yalan.. Dünyada ölümden başkası yalan

Severim

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Arnavut kaldırımı evet

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Arnavut kaldırımı'nı hiç bıkmadan dinlerim. Nostaljik şarkılar her zaman iyidir. Bir zamanlar düğünlerde açılış danslarının vazgeçilmeziydi: Bryan Adams'ın Everything I Do sarkısı da efsanedir. Yeşilçam müzikleri de öyle

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • Bu şarkıların ilk çıktığı dönemlerde çok mu dinlerdin yani ;)

• espiri zekana hayran kaldık hepimiz tebrikler

• Amacım espiri yapmak değil dinlediğin şarkının anısı olması için o dönemleri yaşamış olman lazım sen sadece duyduğun ve sevdiğin nostaljik müziği sunuyorsun. Alay etmende çabası ;)

• sen hic Duman dinledin mi? ya da son feci bisiklet? bunlar da cok guzel ozellikle de Duman

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...