En sevdiğiniz kitap?

Konusunu veya nedenini de ekleyebilirsiniz

0|1
18|21

En İyi Erkek Görüşü

• Öyle bir an düşün ki sinirden deliye dönmüş fakat karşısındakine zarar veremeyip elindeki telefonu duvara fırlatmak. Öyle bir şey yaşa ki bir adamı öldürecek kadar delir ama gelecegini düşünerek vazgec. İçinde yaşayı dısarı vuramadıklarını yapan ki adam düşün, kinyas ve kayra. Gayet entellektüel, birçok dil bilen ve zeki iki insan. Türkiyeden baslayıp dünyayı kavuran kendileri için büyük fakat dünya için kücük suclar işleyen iki adam, bizim yapamadıklarımızı yapan iki adam.

Hakan günday- Kinyas ve kayra

1|0
    0|0
    • En sevdiklerimden

• Aslında size kendi yazdıgım kitaptan biraz bahsetmek isterim nerdeyse aynı kafadayız. Fikir alsam güzel olur.

• Olur duymak isterim

Erkekler Ne Diyor 20

• bir tanesi küçük prenstir. büyümedi gitti kerata :) hukuk felsefesi hocamın sayesinde okudugum kısacık masal kitabı tadında aslında büyüklere hitap eden felsefik dünyaca ünlü bir kitap. kitaptan bir alıntı :"" yetişkin insanlar rakamları pek severler... onlara yeni bir dosttan söz etseniz asla öze değin bir şey sormazlar. hiçbir zaman şöyle demezler: "ses tonu nasıl?", "hangi oyunları sever?", "kelebek koleksiyonu yapar mı?". hep şöyle sorarlar: "kaç yaşında?", "kaç kardeşi var?", "kaç kilo?". onu ancak bu sorularla tanıyacaklarına inanırlar... yetişkinlere "pembe tuğladan bir ev gördüm, pencerelerinde sardunya çiçekleri, çatısında güvercinler vardı" deseniz, o evi bir türlü hayal edemezler!.. fakat "yüz bin franklık bir ev gördüm!" derseniz, "ay ne güzel ev!" diye çığlık atarlar.""

2|0
    0|0
  • Cerrah-Tess Gerritsen.

Hayranı olduğum Rizzoli & Isles serisinin başlangıç kitabı. Okuyanlar bilir ki sevmemek elde değildir.

1|0
    0|0
  • Cin alinin topaci

1|2
    0|0
  • Kadir Has Mısıroğlu " bir mazlum padişah Abdülhamit han" sevme sebebim kitap tarihin o dönemlerine ışık tutuyor ve ölümüne hayran olduğum bir padişahı anlatıyor...

1|0
    0|0
  • Zar Adam

1|0
    0|0
  • Bulabılır mısısn bılmıyorum ama İki Şehrin Hikayesi
    Charles Dickens in kaleminden

1|0
    0|0
  • Ivan ilyiçin ölümü
    konusu: kanser hastasi olan bir yargıcın olume karsi direnisi ve sonunda kendini olume teslim edisini anlatan gercektende olum karsisinda paranin hirsin hicbir degerinin olmadigini anlatan bir roman oneririm siddetle ☺

1|0
    0|0
  • Dan brown cehennem.

1|0
    0|0
  • Trendeki kız

1|0
    0|0
  • Olasılıksız

1|0
    0|0
  • Aski memnu

1|0
    0|0
  • kurk mantolu madonna alamut kalesi ve seranad en sevdıgım kıtaplar

1|1
    0|0
  • kur an yazdıranına aşığım

1|0
    0|0
  • Aklında bır sayı tut_

1|0
    0|0
  • ismail kuçukkaya korkma

1|0
    0|0
  • Grinin elli tonu

1|0
    0|0
  • bilgin adalının kitapları ergen türünde ama çok iyiler bende fazla yaşlı sayılmam dimi :D

1|0
    0|0
  • Bana ikimiz anlat
    ahmet batman

1|0
    0|0
  • Taht Oyunları serisi.

0|0
    0|0
  • Alfabeyi öğreniyorum 1,2,3 serisi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Enlerim yok haz aldığım hoşlandığım her şeyi sevebilirim

1|0
    0|0
  • Yağmur sonrası :)

2|0
    0|0
  • En son okuduğum kitabı gerçekten çok beğenmiştim."Yabancı"

1|0
    0|0
  • En sevdiğim beş kitap var. Her biri birbirinden güzel.
    1)4N1K
    2) Ölüme Fısıldayan Adam
    3) Gözlük
    4) After (seri)
    5) Tatlı Bela (seri)
    Her birinde birbirinden güzel şeyler oluyor. Hepsi gençlik kitabı ama olsundu. Edebi kitap okumayı sevmem.

1|0
    0|0
  • alein kentigerna/ halüsinasyon
    efsane konusu polisiye yok böyle bişey film gibi acayip sarıyor 424 sayfa
    4 günde bitirdim kafayı yedim, karı nasıl kitap yapmış soluksuz okudum
    tavsiye ediyorum

1|0
    0|0
  • Nurullah genç - Rüveyda.. en sevdiğim şiir kitabı ama üslubu ağır baya
    Halit Ertuğrul- aysel. Buda bir kızın hayatı çok etkilenmiştim okurken

1|0
    0|0
  • Deli Kurt

1|0
    0|0
  • "Ben dünyanın en akıllı insanıyım" beni çok etkileyen ve gaza getiren bir kitap olmuştu

1|0
    0|0
  • Hayvan Çiftliği-George Orwell
    Siyaseti mecazi eleştiren ve fabl'a benzeyen bir roman. İngiliz Edebiyatında olan en iyi kitaplar birisidir benim için. Her okuduğumda kitabın yeni bir ayrıntısını keşfediyorum

1|1
    0|0
  • Jane casey'in acımasız kitabı.. Konusu cinayet ve o kadar güzel anlatmış ki sanki gerçek gibi. Okurken gözümde canlanıyor. Tam anlamıyla muhteşem bir kitap :)

1|0
    0|0
  • Raskolnikov

1|0
    0|0
  • Yabancı.

1|0
    0|0
  • Incir kuşlari

1|0
    0|0
  • Elif gibi semek