İngilizce dışında hangi yabancı dili öğrenmeliyim ve nasıl?

Günümüzde İngilizce öğrenme imkanı olan en kolay dil. Kitaplar, filmler, diziler, şarkılar çok yarar sağlıyor ancak diğer dillerde bunları bulmak zorlaşıyor. Bu tip şeyleri başka diller için nasıl bulabilirim ve o dil hangi dil olmalı sizce? Şunu da söyleyeyim şu an okuyorum mesleğimi ABD de yapıp orada yaşamayı düşünüyorum ve ileri seviyede ingilizce biliyorum.

0|1
5|2

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bence Korece öğrenebilirsin :). Ben şu an Amerika'da okuyorum ve burada yaşıyorum. Korece'yi 15 yaşından beri öğreniyorum. Şu an ileri derecede Korece biliyorum ve dediğin gibi öğrenmek artık kolay olduğu için çok zorlanmadım :). Ve yazdığın yöntemlerle en fazla 5 yıla öğrenirsin diye düşünüyorum :).

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• ileri seviyede ingilizce bilen bir insanın böyle bir soru soracağını hiç zannetmiyorum. cevabı kendin vermişsin zaten.

0|0
    0|0
    • diğer yabancı dillerii öğreten web siteleri, altyazılı film siteleri, kulağa hoş gelen şarkılar var mı anlamında sizin deneyip tavsiye ettiğiniz herhangi bir şey

Kızlar Ne Diyor 4

• Almanca ve Fransızca İngilizce'den sonra en çok revaçta olan diller. Zaten öğrenmek için en az Upper-İntermadiate seviyesinde bilmen gerekir İngilizceyi bence. Ben Almancayı seçmiştim lisedeyken, Almanya'ya gitsem derdimi anlatabilecek kadar var işte :D Kurslara git, seminerlere katıl, hatta çocuk müziklerini dinle istediğin dilin

0|0
    0|0
  • Ispanyolca

0|0
    0|0
  • İspanyolca

0|0
    0|0
  • Arapça

0|0
    0|0
Yükleniyor...