TRT 49 yaşında. İyisiyle kötüsüyle nasıl değerlendirirsiniz izliyor musunuz?

TRT 49 yaşında. iyisiyle kötüsüyle nasıl değerlendirirsiniz izliyor musunuz?

0|1
18|33

En İyi Kız Görüşü

• çok kaliteli filmler ve diziler oluyor; seviyorum.

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Musiki dinletisine bayılırım.

He bir de kore dizilerini bize sevdirdi :D

0|0
    0|0
  • bi ara iyi dağıtmıştı hiç izlenmiyodu ama şuan gayet toparladı ve kaliteli dizileri var. Birçok kanalla kıyaslandıgında ailecek oturup izleyebilceğimiz seviyeli diziler gösteriyo

0|1
    1|0
  • Vergi veriyoruz TRT'ye izleyelim bari. :)

0|2
    1|0
  • türk sanat müziğini yaşatırken saptıran, yıkarken sıkan, sıkarken s...an bir kanal olarak biliyorum kendisini. türk sanat müziğinin hem var edicisi hem de katili olmuş garip kuruluş.

0|0
    0|1
  • Ahmet Böken devraldığından beri TRT görsel ve işlevsel evrim geçirdi.

0|0
    0|0
  • İlk göz ağrımız

0|1
    0|0
  • son zamanlarda özel kanallardan beter derecede reklam veren salak bir tv kanalı olmaya başladı sinir oluyorum

0|0
    0|0
  • TRT benim için Leyla ile Mecnun demek. Kalanıyla ilgilenmiyorum

0|0
    0|0
  • ay benden büyük

0|1
    0|0
  • Sadece eurovision oldugu zaman izliyorum.

0|0
    1|0
  • 49 Yaşına kadar izlendiyse diyecek söz yok,halada izlenir başarılı bir kanal

0|1
    0|1
  • Sadece Seksenler'i izliyorum,kaliteli bir dizi

0|0
    0|0
  • bence başarılı...

0|0
    0|0
  • Devletin kitle ilişimde maşası işte

0|0
    0|0
  • trtyi sevmiyorum salak eurovision seçimleri yüzünden

0|0
    0|1
  • Denk gelirsem izlerim.

0|0
    0|0
  • Ben izliyorum. Trt1 in dizileri diğer kanallardaki dizilere göre daha güzel bence.Fakat çoğu arkadaşım direk 1i atlayıp diğer kanallara bakıyolarlardı. Yavaş yavaş onları trt1 bağımlısı yapmaya başladım :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 33

• Trt iyi gidiyor

0|0
    0|0
  • 49 yildir tarafsiz bir kamu kanalı olamamıştır.Bu alanda gerçek bir rekora sahiptir.Sadece siyasal iktidarin reklam ve propaganda kanali olmuştur. Geçmişte bir nebze olsun üst kültürü yansıtırken günümüzde ise ekonomik çıkarlı populer kulturun en buyuk temsilclerineden birisidir

0|0
    0|0
  • Badem bıyıklıların eline geçene kadar güzeldi.

0|0
    0|0
  • TRT son 2 yılda çok izlenmeye başladı benimde izlediğim iki dizi var

seksenler

avrupa avrupa

0|1
    0|0
  • star ve show tw nin yayına başladığı günlere şükürler olsun ! amin

1|0
    1|0
  • önceden trt demek yaşlıların izlediği demode bir kanaldı benim için.. trt gelince hiç beklemez zaplardım ama şimdi sevdiğim dizileri olan kendini bayağı bir yenilemiş aile içinde rahatlıkla izlenecek güzel bir tv kanalı.. leyla ile mecnun yok mu bitiyorum.. ayrıca zengin kız fakir oğlan, avrupa avrupa ve yarışma dizileri de iyidir..

0|0
    0|0
  • bizim ilk kanalımız. ama sorum kurumun içinde. sadece tek müdürün çalıştığı departmanlar var. diğer kanallar olmasaydı trt ilk kurulduğundan bu güne fazla gelişmezdi ve hala geride olduğunu düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • yemişim tereteyi

0|0
    0|0
  • bizden toplanan vergilerle yapımlarına bütçe yaratan gereksiz bir kanal. hükümetin reklam mecrası.. tamamen gereksiz. halktan vergi toplayarak yayına devam eden bir devlet kanalı olmasının ne faydası var allah aşkına..

0|0
    0|0
  • son yıllardaki atağı ile beni kendine bağladı.

özellikle leyla ile mecnun ve seksenler bağımlılık yaptı

0|0
    0|0
  • Eskiden prestiji olan tek kanaldı.. Sunucularıyla spikerleriyle bir ağırlığı vardı.. Şimdi Tayyibin televizyon kanalı olduğu için seyretmiyorum.. Ayrıca çok da cıvıttı bu kanal.. Eski ağırlığı yok doğal olarak ..

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Bence kanal tarflı yayın yapıyor

0|0
    0|0
  • Benim tek sevdiğim yanı abartı dğiller çok doğal işliyor herşey ve özellikle dizileri çok sade olumsuz içerikler falan yok trt iyidir ya

0|0
    0|0
  • TRT diye bişey kalmadı trt deyince aklıma sadece çocukluğumdaki susam sokağı geliyor şu anki trt tamamen devletin istediği adamların çalıştığı samanyolu tvden farkı olmayan bir cemaat kanalıdır.

0|0
    0|0
  • trt bozuldu akplilerin elinde insanların maneviyatı ile iyi oynayan hükümette yalakalık yapan bir kanal

0|0
    0|0
  • hala kaliteli programlar yapan kaliteli dizi yapan bence trt

0|0
    0|0
  • Elektrik faturamda ki trt payını ödemedikleri müddetçe iyi düşünmüyorum,Vatandaşın cebinden zorla alınan para ile bu günlere geldiler,iyi düşünen ya haram zadedir,yada trt çalışanıdır,

0|0
    0|0
  • spikerleri başarılı özel kanalların çoğunda spikerler kendini güzel türkçesiyle değil de bacaklarıyla göğüsleriyle izletmeye çalışıyor

0|0
    0|0
  • TRT eskiden Türkiye Radyo Televizyon kurumuydu..

Şimdi TRT Türkiye Recep Tayyip kurumu oldu..

Türkiye Recep Tayyip kurumunun 11. yılı kutlu olsun..

0|0
    0|1
  • TRT10 öncesine kadar flash tvden farkı yoktu ama favorilerim arasında duruyor artık, özellikle TRT 1

0|0
    0|0
  • Son zamanlarda güzel dizileri var.

0|0
    0|0
  • Pazartesileri sadece leyla ile mecnun için açarım

0|0
    0|0
  • Hükümete göre şekli kayan bir kanal izlenmez .

0|0
    0|0
  • eskisine göre başarılı, zamanında bende sadece eurovision olduğunda izliyordum

0|0
    0|0
  • Sırf Leyla ile Mecnun için bile izlenir.Bence bütün dizileri izlenebilir kalitede

0|0
    0|0
  • Yok be keko denk geldikce leyla ile mecnuna bakarım sadece.

0|0
    0|0
  • Kumandamda yoktur..Tarikat güdümlü hükümet borozanı bir kanal gözümde..

0|0
    0|0
  • idare ederler

0|0
    0|0
  • satılmış kanallarla ilgili yorum yapmıyorum .

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3
Yükleniyor...