Game Of Thrones'un genel konusu ne? İzlememi önerir misiniz?

Game of Thrones'u izleyesim geldi 1.sezon 1.bölümden başladım ama daha konunun ne olduğu tam olarak belli değil, izlememi önerir misiniz? Dizi de ne anlatılıyor?

Güncellemeler:
İlk üç bölümü izledim bence hayalkırıklığı, teşekkürler fikirleriniz için

0|0
9|17

En İyi Erkek Görüşü

• bölüm başına 10 meme düşen yavan bir dizi

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 16

• ilk 5 bölüm kim kimdir anca tanırsın :) başları sıkıcı ama konuya daldıktan sonrası çok keyifli. adı üstünde taht oyunları. tahtı kendi hakkı olarak gören 5-6 farklı topluluk başa geçmek için planlar yapıyor filan. kesinlikle tavsiye ederim dizinin akışı içinde sürüklenip gideceksin:)

1|0
    0|0
    • Tek bir hanedan mı var yedi krallık falan diyo Krallıklar kaç tane?

• ama 3 bölümde ben de beğenmemiştim ki :) ilk 6 bölümü bir izle ondan sonra tekrar gel :D

• 6 bölümde 1 sezon bitiyor resmen zaten, o kadar yavaş işleyen bir diziymiş demek ki ki bana göre değil o zaman

• kesnlikle izle.konusunu tek çırpıdA kimse anlatamaz,fakat biraz mühtehcen olmakla beraber heyecanlı ve kesinlikle çok profesyonelce.sibel kekillide oynuyo :d

1|0
    0|0
  • muhteşem yüzyılı seviyorsan GoT u daha çok seversin onu sevmiyorsan bunu da sevmezsin

1|0
    0|0
  • konuyu monuyu boşver sen aç direk izle müptelası olursun :D

1|0
    0|0
  • link

game of thrones "buz ve ateşin şarkısı" serisinin iki kitabı sadece. genel olarak bu linktekini okuyabilirsin.

1|0
    0|0
  • tequilanın verdiği linkte anlatıyor izlemeni tavsiye ederim çok iyi kurgulanmış bir dizi :))

1|0
    0|0
  • biçok diziden iyi. ortaçağda büyü ve mistik olayların mümkün olduğunca gerçekçi bir şekilde yansıtılmaya çalışılmış hali. aşk entrika o. çocukluğu herşey var.

1|0
    0|0
  • Dizi 9 büyük aileden oluşan ütopik bir kıtadaki üstün gelme mücadelesini anlatıyor. Kim güçlü ise taht onun olacak. Gayet başarılı bir dizi. tavsiye edebilirim.

1|0
    0|0
    • 9 ailenin de krallıkları farklı mı?

• ilk sezonu izlemekle bile diziyi çözemezsin ben 3 sezon izledim 5 kitabını okudum daha çözemedim gittikçe heyecanlanyor hikaye sonunu bu kadar merak ettiğim dizi kitap film ile daha önce hiç karşılaşmadım Game of Thrones bu konuda ilkim kesinlikle izle derim izledikçe meraklanıyosun ve buda seni kitaplarına yönlendiriyor :)

0|0
    0|0
  • izle gitsin khaleesi naptı öyle son izlediğimde ortalığın resmen ameka

1|0
    0|0
  • bilmiyorum sıkıcı diyolar spartacusu izle

1|0
    0|0
  • bu kadar zaman izlememişsin boşver

1|0
    0|0
    • Dizileri ilk çıktığı anda izlemem ertesi bölüm için 1 hafta beklemek sıkıcı o yüzden izlememiştim zamanında :D

• hjksdfjgh mantıklı bir hareket

• preason breakten sonra en iyi dizi lan

1|0
    0|0
  • ed stark öldükten sonra izlemedim mk.

1|0
    0|0
  • böyle dövüşlü canavarlı vurdulu kırdılı sexli mexli siyasetli miyasetli falan fila işte mişte.

1|0
    1|0
  • sen izleme ...

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 9

• link İzlenmeli..

1|1
    2|1
  • iyi güzel de çok durağan

iki kılıç sesi duycaz da atraksiyon görcez pehh

1|0
    0|0
    • Daha iyi benim için savaş sahnelerini pek sevmem

• Bazen bu kimdi diyorum isimleri duyunca. Karmaşık çoğu zaman ama seviyorum kerataları. Khaleesi çok yaşa <3

1|0
    0|0
    • Yaşamaz olsun araplar sanırım onlar sevmedim ben o ne biçim bir uygarlıktır abi öyle pis :D

• leş gibi bir dizi işte izle.

1|0
    0|0
  • dizide bir sürü krallık ve kral var birde zombiler sonra bunlar kendi aralarında savaşıyor

1|0
    0|0
    • Abi bu ak gezen mi ne çok bozmuş diziyi güldüm yani ilk sahnede sadece :D Zombi nedir ya TWD'den özenmişler

• www.akalitefilmizle.com/...-tum-bolumler-izle.html Şuanda 5ci sezondayim gerçekten harika bir dizi mutlaka tavsiye ediyorum.

0|0
    0|0
  • Bence hemen pes etme ve biraz kendini zorla. İlk başladığım da ilk 4-5 bölüm bende zorlanmıştım.

0|1
    0|0
  • içinde ne ararsan var valla ejderha var cüce var yakışıklısı var güzeli var var da var :)

0|0
    0|0
  • Hiç izlemedim bir fikrim yok ama bilim kurgu tarzında bir dizi. Fantastik.

0|0
    0|0
Yükleniyor...