Bakalım bu karakterleri tanıyabilecek misiniz? Tabii ki aralarına unutulmazları da koydum. Bad boy'larım nasıl?

Bu karakterlerden kaç tanesini tanıdınız? Ya da hangi filmden bir sahne olduğunu bilebildiniz mi?Bakalım bu karakterleri tanıyabilecek misiniz?Tabii ki aralarına unutulmazları da koydum.Bad boy'larım nasıl?
Sanırım bunu back in den bile tanırsınız :)Efsanedir unutursak gönlümüz kurusun

Adam hangi rolü nerede oynarsa oynasın yapıyor abi
Nerede ne oldu bilmiyorum ama adam gibi adamdı :)
Moda ya yeni bir tarz getirdi, diğerlerinden farklı olarak müzisyen diyelim.

Senin kedilerini yerim ben

Senin karizman çok farklı reis

Güncellemeler:
Bir bencem var film ile alakalı okumanı ve filmi izlemeni şiddetle tavsiye ediyorum :)

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• 5 tane bildim :) 1 ,4 ve 6. bilemedim. Ama 1. Çok merak ediyorum

0|1
    0|0
    • 1. spawn kardşeim bilim kurgu seviyorsan mutlaka izle derim.4 blade filminden şimdilerde the walking dead de oynuyor sevdiğim bir aktrist 6 ise Hellboy eğlenceli bir süper kahramanımsı bişey :D GÜzel film bilim kurgu izlemediysen izlemelisin diye düşünüyorum.

• Rica ederim julian casablancas rock çı mı desem nasıl söylesem bilemedim özgün müzik yapıyor aslında
      https://www.youtube.com/watch?v=a5uQMwRMHcs

• Teşekkürler :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• 5 tanesi ama V'nin yeri çok başka.

0|1
    0|0
  • 4. teki blade'de oynuyordu ama ismini unuttum
    5. incisi de deacon frast blade nin birincisinde oynuyordu oda
    sonuncusu v zaten onu bilmeyen yoktur ama diğerlerini çıkartamadım.
    galiba 3. üncüsü joker ama o filmi izlemedim hiç yani batman serisini

0|0
    0|0
    • The crow o kardeşim sağlam fil bruce lee nin oğlu o adam da brandon lee,1. spawn kesin izlemelisin :)

• ne kadar gereksiz... sen değil.. soru :)

0|1
    0|0
    • Bir kaç siteye makale yazıyorum, orada yapmışken buraya da ucundan atiyim dedim dikkat ettiysen 3 5 cümle :) Öyle bir yapardım ki zamanım yok uğraşamam :) Bayılırdınız mesela soruyu bakalım filmler hakkında bilgileriniz nasıl falan diye sorsam çok daha dikkat çekerdi aynı anda 3 5 işi yapmıyım dedim :D

• Sana da murat cimcirin duygusuz pezeven. g gifini paylaşırdımama çıktım işten :)

• :D :D allahım :D

Yükleniyor...