Amerikalılar dünyayı kurtarma ısrarı , sizce neden hep dünyayı filmlerde kurtarıyor?

Amerikalılar  dünyayı kurtarma ısrarı , sizce neden hep dünyayı filmlerde kurtarıyor ?

0|0
13|10

En İyi Kız Görüşü

• Kendi vicdanlarını rahatlatıyorlar zira Onlar olmadan daha güzel bir dünya olabilirdi bir ihtimal de olsa hala düşünüyorum Pyd neymiş terör örgütü değilmiş işlerine geliyor çünkü Abd' de olsa kökünü kazımışlardı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• gerçekte o kadar masumane düşünceleri olmadıgı için

1|1
    0|0
  • Bu bir nevi govde gosterisi birazcikta propaganda amacli, ancak gercege bakinca genelde cuvalliyorlar orasi ayri konu tabi (ornek vietnam ;) )...

Ayrica ona amerika denmez 'murica denir :D cogu seyi asiri uclara kacirmayi seviyorlar yalniz ozelliklede milliyetciligi mesela genelde cogu filmde 'murica bayragi bir sekilde yer alir ;)

https://www.youtube.com/watch?v=7R5A0pg4oN8

2|0
    0|0
  • Baktılar ki gerçekte olacak gibi değil , kendileri böyle motive ediyorlar..

0|1
    0|0
  • Çünkü kurtarabiliyor asdfg

0|0
    0|0
  • Bu yüzden uzun zamandır hint, italyan, arjantin, iran ve ispanyol filmleri izliyorum. Onlar propaganda yapmıyor en azından.

0|0
    0|0
  • güzel soru

0|1
    0|0
  • Bizene canim bundan kurtariyorsa kurtariyor

0|1
    0|0
  • Ben filmlerin Amerikan yapımların özellikle günümüzde yavaş yavaş gerçekleştiğini düşünüyorum! Hepsi gönderme! Benim kanaatım bu

0|0
    0|0
    • hangı fılmlerı ozellıkle

• bır erkegın ısmını soy ad edınmıs aılen :D sen tek basına bır cıft gıbısın be :D

• 😀😀😀

• kahramanları halk sevdiği için

0|0
    0|0
    • emın mısın

• hiçbişeyden %100 emin olamam sen de olamazsın başka birisi de olamaz. ben tahminimi dedim. sonuçta bunlar ütopya hayal dünyası vs. ben de oturup şöyle fantastik bir film yapsam nasıl yapardım diye düşünüdğümde bir grup kahraman çıkaıryorum. amerika kendine göre iyi bir ülke ama bizim ülkemizde teröre destek verdiği için kötü bir ülke. bu yüzden de gidip yalan yanlış ibarelerle farklı sektörlerde suçlayamam onları

• Beynimize anca rüyanda görürsün mesajı veriyolar işte :D. Aslında ondan da değil ya böyle savaşmış falanmış şeyleri normal gösterip heryerde bomba patlatıyorlar.

0|0
    0|0
  • Propaganda işte

0|0
    0|0
  • çünkü şu an da dünyayı amerika yönetiyo ve dünyayı kurtarmakta onların elinde

0|0
    0|0
    • bır sıyasetcı :D

• var ama uyuyamıyorum ayrıca yarın ki sınav bile bir zorumluluk işte uymak zorundayız

• bazı seyler bedenın ıhtıyacıdır duzen ıstıyorsan kural vardır ıstemıyorsan keyfıne bak

Erkekler Ne Diyor 10

• Aynısını ülkecek biz de yaşayabilirdik ama Cüneyt Arkın'ın Dünya'yı Kurtaran Adam filminden sonra acayip bir düşüş yaşadık. Tamam bilim kurgu anlarım da kocaman kayaya tekme atmak nedir mk. Ve sonra hüzün başlar...
    https://www.youtube.com/watch?v=aDWfF6PSKWM

0|1
    0|0
  • amerikan hayranlığı oluşturmak istiyorlar diğer ülkeleri pek katmazla rusya geçer çin geçer filan diğerlerini hiç karıştırmazlar olay abde başlar ve biter siber psikolojik bir baskı diyebiliriz üstün ve güçlü olduklarını göstermek isterler bir nevi soğuk savaş

0|1
    0|0
  • Hiiççç. Sanki buraların komutanı !

0|1
    0|0
  • Başkası kurtarmadığı için

1|1
    0|0
  • en çok istedikleri şey olduğundan."Amerika'nın kahraman askerleri ve mutlu son" hep böyle olmuştur

1|1
    0|0
  • Çünkü ellerinde dünyanın en büyük film endüstrisi var. Sense dünyayı kurtaran adamın oğlu diye film çekiyorsun haha

0|0
    0|0
  • Gerçekte yedikleri naneleri farklı açıdan göstermek için. Unutmayalım ki bugün medya en büyük güçtür bir film çekersin içine belli şeyler yerleştirirsin ve bunu bütün dünyaya zahmetsizce yayarsın abdnin yaptığı bence bu

0|0
    0|0
  • Psikolojik olarak bence mesaj veriyorlar en güçlü biziz gibisinden.

1|0
    0|0
  • Dünyanın en büyük askeri gücü olduğu için olabilir mi?

0|0
    0|0
  • Gerçekte ülkelere getirdikleri barışı beyazperde de göstermek için.

0|0
    0|0
Yükleniyor...