Sizce ud mu gitar mı?

Sizce ud mu gitar mı?

0|0
815

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Gitar

0|0
    0|0
  • Gitar

0|0
    0|0
  • Gitar

0|0
    0|0
  • gitar

0|0
    0|0
  • Gitarın sesi çok hoş, ud sesi de etkileyici ama bu aralar kemençe ile çalınan müziklere fazlasıyla hayranım.

0|0
    0|0
  • gitar artık herkesin yapabildiği bişey haline geldi yani bir ortamda ud çalıyorum demekle gitar çalıyorum demek arasında fark var :) Bence ud çal :D

0|0
    0|0
    • Ben zaten bir şeyler çalıyorum da, öylesine ortaya attım bu soruyu :D Gitarda bir numara olmamasına rağmen niye bu kadar gözde anlamıyorum ama :D

• ya bir kısmet olmadı izlemek hep bişey çıktı :/ Biraz önce the notebook izledim hayatımda izlediğim en duygusal filmdi sanırım gerçekten true love ı sergilemişler :) Ama tabi sen duygusal sevmiyosun galiba. Fikrin değişirse kesin izle çok güzeldi :D

• Ya ben zaten diplerdeyim bir de öyle bir film izlersem sen düşün :D Ama söz, eğer fikrim değişirse ilk izleyeceğim film olacak :) Ip Man'da da her renkten var, duygusallık, aksiyon, macera, bol bol dövüş :D

• Ud!!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• çalabiliyorsan ud kulaga daha hoş

0|0
    0|0
  • Gitar

0|0
    0|0
  • Aslında 2 sini birden çalsan çok iyi olurdu bir enstrumanı çalmak IQ ya 10 puan daha geliştiriyormuş gitara başlasan ud çalmayada alışabilirsin.

0|0
    0|0
    • Zaten birkaç tane enstrüman çalıyorum halihazırda ama, birine daha başlasam mı başlamasam mı karar veremedim

• elektro gitar tavsiye ederdim

• Hocam beni aşar ekonomik olarak ya. Ben akustiği seviyorum aslında.

• gitar daha iyi

0|0
    0|0
  • ikisinin de yeri ayrı

0|0
    0|0
  • Ud. Bir kac kisiden dinledim cok guzel
    Gitar hibbi özenti isi.

0|0
    0|0
  • gitar

0|0