Gitar çalmak zor mu? Ayrıca klasik mi yoksa akustik mi önerirsiniz?

10 yılı aşkın süredir müzikle uğraşıyorum, nefesli çalgılar ve ritim sazları ancak bir de eşlik enstrümanı eksikliğini hissediyorum. Gitar en uygunu. Zorlukları nelerdir ve düzenli çalışmayla ne kadar sürede yol alabilirim? Ayrıca akustik mi tavsiye edersiniz yoksa klasik mi? Akustiğin sesi beni daha çok etkiliyor ama birinde yapıp diğerinde yapamayacağım şeyler var mıdır bunu merak ediyorum. Yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler.

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Şunu şuraya bırakayım temel soruların cevapları burada mevcut, diğer sorularınıda yanıtlayabilirim
    www.kizlarsoruyor.com/.../a31763-gitara-yeni-baslayanlara-baslayacaklara-tavsiyeler

0|0
    0|0
    • Eyvallah. Okudum bencenizi, çok faydalı olmuş. Benim merak ettiğim şey, akustikte yapılıp klasikte yapılamayacak ya da klasikte yapılıp akustikte yapılamaycak bir şey olup olmadığıdır en başta. Açıklayabilir misiniz?

• Bir yandan da ud aklımı çeliyor perdesiz olduğu için :D Zira Türk Müziği çalışıyorum. Gitardaki perdeleri sökelim desem bir Serhan Yasdıman gerek ona :D Zor durumdayım hacım :D

• Serhan efsane ya, o ayrı 😌

Kızlar Ne Diyor 1

• Cok zor degil aslinda alisman icin ilk once klasikle basla derim daha sonra akustikle devam edersin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Profesyonel eğitim almazsan zor. Çok fazla vaktini alıyor ve eline parmak acısından başka bir şey geçmiyor.

Yeni başlayanlar için klasik daha uygun
    Akustik daha prof işi ve daha metalik bir sesi var. Rock şarkılar için daha uygun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...