Kitap Önerisi Lütfen?

Arkadaşlar okuma kitabı önerisi olan var mı?

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• Ne tür kitap severisin ona göre onerim

1|0
    0|0
    • Gerilim, macera, akıcı romanları severim.

• Rica ederim hepsi toplamda 100 tl felan tutar dr de üyelik varsa indirim da olur ya da sirdan bir kitapçıda toptan alırsan indirim yapar

• Tamam dr bakıyım, herkesin yazdığı kitapları bir konularına bakıyım. Hemen alıcam.

En İyi Kız Görüşü

• Türü ne olucak

1|0
    0|0
    • Sürükleyici olması önemli. Daha çok macera, gerilim, akıcı romanlar.

• Teşekkürler, güzel 👍🏻

• Rica ederim

Erkekler Ne Diyor 9

• Keyif verecek etkileyici kitaplar istiyorsan Cengiz aytmatov'un Cemile (dünyanın en güzel aşk hikayesi) Gün Olur Asra Bedel isimli kitapları çok güzeldir. ivo andric in drina köprüsünü okuyabilirsin Dan brown'in Da Vinci'nin Şifresi isimli kitabı ve klasiklerden Notre Dame'ın Kamburu da güzel bir kitaptır. koku isminde inanılmaz bir yaratıcılıkla yazılmış harika bir roman var yazarı Patrick süskind. bunlara bir bak istersen. okunması zor kitaplar değildirler

1|0
    0|0
  • Okuma kitabı.. Ne saçma bir tabir. Neyse.

Stephen King - Sadist
    John Verdon Aklından bir sayı tut ve Şeytanı uyandırma

1|0
    0|0
    • Kitap diyince içine bir sürü şey giriyor diye okuma kitabı demek istedim. Teşekkür ederim.

• Haliç'te Yaşayan Simonlar: Dün Devlet Bugün Cemaat ya da siteme gir bak
    http://fbk963.blogspot.com.tr/

1|0
    0|0
  • Elif gibi sevmek, Bukre, Soğuk kahve, Sabah uykum

1|0
    0|0
    • Sabah uykum, soğuk kahve okudum. Elif gibi sevmeği okuyayım bir onu öneren çok olmuştu. Teşekkürler.

• Germinal...

1|0
    0|0
  • yer altından notlar :)

1|0
    0|0
  • Bence Dostoyevski ve Tolstoy kitapları çok güzel. Eğer metafizik ile ilgileniyorsan Beynin Gizli Güçleri kitabını tavsiye ederim. Şiir tarzında da Cemal Süreyya çok iyi. Türk yazarlardan da Sabahattin Alinin romanları çok güzel.

0|0
    0|0
  • Malcolm X

0|0
    0|0
  • bukowski- Ekmek arası

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• okudun mu bilmiyorum ama senden önce benşuan vizyonda filmi de var ilk kitabı okuyup sonra filmine gitmeni tavsiye ederim çok güzel :D

1|0
    0|0
  • pasaklı tanrıça, akıl oyunlarının gölgesinde, kimse beni sevmiyor, yoksa hayat gençken daha mı zor, kelebekler gamsız uçar, uçurtma avcısı, ustam,

1|0
    0|0
    • Uçurtma avcısını okudum. Yoksa hayat gençken daha mı zor' u okumalıyım sanırım beğenilen bir kitapmış. Teşekkürler.

• Bir şey degil çoğu küçükken okuduğum kitaplar ama hatırladığım kadariyla müthiş bir kitap

• Agatha Christie kitapları

1|0
    0|0
  • Lacivert , Kuma

1|0
    0|0
  • Fareler ve İnsanlar, Kağıttan Kentler, Bin Muhteşem Güneş, Otomatik Portakal, Satranç, Gün Işığım, Kızıl Yükseliş

0|0
    0|0
  • Cehennemde Balo Geceleri

0|0
    0|0
  • Dün gece Ahmet Ümit - Beyoğlu Rapsodisini bitirdim. Sıcağı sıcağına onu tavsiye ederim sonu baya etkileyiciydi

1|0
    0|0
Yükleniyor...