Yeni biscolata reklamını başarılı buldunuz mu?

Yeni biscolata reklamını başarılı buldunuz mu?^^ Bu tür reklamlar bayanların tatlıya yönelmesini sağlar mı?

Güncellemeler:

0|0
29|20

En İyi Kız Görüşü

• Maalesef bayanların zaaflarına hitap ediyor.

Bayanların beynini yıkmak için şişirilmiş bir demet kas...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Ya var ya şu aşağıda ki bayan yorumlarını gördüm sevgili şizoferen... Daha çok gülesim geldi, yav demek ki bayanları etkilemek için bir çift omuz kası yeterliymiş. Bu kadar kolaymıydı? Gerçekten çok basit ya...

Ciddi konuşuyorum, bu kadar kolay ise gerçekten mutlu oldum.

2|0
    0|0
    • Yok sadece omuz kası değil, güzel bir yüz , etkileyici bir ses tonu, Güzel bir vücut... :D

• Aşağılıyıcı yorumlarından ötürü tesüf ederim... İşte benim iddialarım da ve görüşlerim de haksız bir yön bulamayan insanların tek çıkış yolu...

• aşağılamadım ki ben sadece.. :( mutlu bir hayatın kariyerin olsun istedim :( ayıp ediyoğsun :(

• İnciniyoruz kimsenin umrunda değil :((((88

2|0
    0|0
    • :( oy

• O patikli Gilda'nın aklı başından alalım Yüce Caesar >3

• Viktorya sikrıt kulisine gireceğiz floydiyın... Hedefi yüksek tut ortak.

• Adam direk trübünlere oynamış. Yok boş zamanında plajda dans edermiş de yağmur altında gitar çalarmış falan... (nerden çamır atsam bilemedim)

4|0
    0|0
  • Kızları tatlıya yöneltiyor tabi, tatlı tüketimini arttıran kızların basenler genişlemeye başlayınca bu erkekler hayal oluyor. Hep İsrail'in işleri bunlar.

0|0
    0|0
  • Kızlar hiçbiriniz biscolata erkekleriyle, erkekler sizde victoria secrets mankenleriyle birlikte olamıcaksınız. Yanınızdakilere iyi davranın.

0|0
    0|0
  • Hiç bakmadım o reklama inanırmısın.

0|0
    0|0
  • çok saçma sanki türk kızları abazan kalmışta o bisküviyi yiyince tatmin olacaklar, hangi salak yapmışsa reklamı, onun nasıl bir psikoloji içinde olduğunu merak ediyorum

0|0
    0|0
  • O reklamda oynamak için bana da teklif geldi. Oynayacak adamlara bir bir baktım. Yok kardeşim olmaz dedim.

0|1
    0|0
  • gozunuz aydin seri devam ediyor :=) bana pek hitap etmediginden rahatim, tek sorun bunun geyigine de malzeme olacak olmam

1|2
    2|2
  • Başarılı değil. MEvzu her ne kadar tatlıya yöneltmek ise de, bence asıl devrimci yönü, doğrudan kadınların hedef alınması ve ürkmeden bunun lanse edilmesi. Budur işte diyor, her türlü biskolata reklamını destekliyorum..

1|0
    0|0
  • Link at panpa ... = /

0|0
    0|0
  • Çok güzel reklam olmuş.

0|0
    0|0
  • link benim reklamım paraları paraları deli gibi deli gibi saç saç saç :DD::D

0|0
    0|0
  • kaslı heriflerin unlu unlu takıldıı reklamdan sonrasıda mı çıktı :D

1|0
    0|0
  • Evet güzel olmuş

0|0
    0|0
  • o kadar yakışıklı dediğiniz insan bir araya gelecek te bisküvi yapacaklar...komik...

0|0
    0|0
  • ben negro reklamını seviyorum...

0|0
    0|0
  • satışlarda belli bir patlama yapmıştır tabi .. ama bu patlamanın çapını bilmek zor

0|0
    0|0
  • Sıradan bir reklam.

0|0
    1|0
  • daş gibi türk erkeği dururken , napacaksınız elin sünnetsiz gavurlarını.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 28

• Bence çok saçma. Erkek yakışıklı, fakat, erkek yakışıklı diye o çikolatayı daha çok sevecek değiliz. Erkeği satsınlar tamam alırız.

2|1
    3|1
    • süper yorum

• biraz mantıklı oynasaydın keşke.reklamların bilinç altımızla ilgisi falan bunları bi düşün olur mu.google dan bi arat bakalım ne çıkcak.

• Denizyıldızı. Çok zekisin diyim sana, ego'n tatmin olmuş olur en azından.

Herhalde bende bunları biliyorum bana kalkıp bilinç altı mevzusunu öğretme.

Demek istediğim şey herkese fayda etmiyor bu stratejiler, ve şakayı pek ciddiye almamak gerekiyor.

• evvett izledim beğendimm .. sağlar vala her türlü ...

şey o Carlosun telini bulabilirmiyiz acaba :))

0|2
    0|0
  • Vaayyyy bee.. Çok güzeldi.

1|2
    0|0
  • valla ne yalan söyleyim özellikle italyan enrico yu cok basarili buldum :D :D :D

0|2
    0|0
  • Fransadan biri var ya çok tatlı...

1|2
    0|0
  • on numara hareket olmuş zaten ben bunu seviyodum :))))

geçenlerde bi yerde biscolata vardı aa yememiştim ben bundan güzemiş dedim sevgilim yapıştırdı cevabı: "reklamları niye izleyip paylaşıyosun o zaman" :DDDD

0|2
    0|0
  • Taş gibi...

3|2
    0|0
  • Başırılı bulmak ne demek harika harika :)))

1|1
    1|0
    • Girişte ben italyanım demesı imalı gıbı ama ahaha

• yenisi mi çıkmış izlemedim henüz :D bayanlar her türlü tatlıya yönelik zaten :D

0|2
    0|0
  • Aman tanrım! Resmen aşık oldum <3

2|2
    0|0
  • şimdi biri salyalarımı silebilir mi? :D adsfdafad...

3|1
    0|0
  • çok yapmacık buldum ben ..

0|0
    0|2
  • cok guzel izlerken dibim düştü düyebilirim :D

bunca yıl yarı cıplak kadınlar reklamlarda boy gosterdi biscolata sesimizi duydu sonunda ve bizim için reklamlar yaptı :D her turlu destekliyor ve devamını diliyoruz.

0|2
    0|0
  • O değil de, ben bu bölüme hayran oldum :D

link

0|0
    0|0
  • Güzel şeyler bunlar.

1|2
    0|0
  • Bayılırımmmmm :))

1|2
    0|0
  • tatlıyada kaslı erkeklerede yonelmesını kesınlıkle saglar(reklamı ızleyemedım daha ama emınım kaslı adamları oynatmıslardır)

0|1
    0|0
  • bu reklam kadınlar için değil erkekler için yapılmış bikere.baksana erkeklere hepsinde bi gay havası var.ee düşününce kadınlar zaten seviyor tatlıyı yani kaslı erkekler reklamda oyanmasa da tatlı görünce içizimiz eriyor.bu reklam tamamen erkekler düşünülerek hazırlanmış.burdaki erkekler oldukça feminen çünkü.alttaki yorumlara da aldırma erkekleri gıcık etmek için çok beğendik diyorlar.hadi şimdi bidaha izle reklamı hoşuna gidiyor demi :D

0|0
    2|2
  • nee! yenı bıscolata reklamı mı cıktı link ıstıyorum!

0|2
    0|0
    • bayıldım cok basarılı bı reklam olmus:P cıdden super olmus ama..

• hicbiri bir günsür olamaz link

ama yine de ütü sevmem.

0|0
    0|0
  • Ben çok beğendim gayet başarlı

0|1
    0|0
  • saçma diyenler o reklamda kadın oynasaydı ne olucaktı diye düşündüm

0|1
    0|0
  • Saçma hiç ilgimi çekmedi .

0|0
    2|2
  • Adam yakışıklı diye gidip çikolata mı alıcam? Mantığı anlamadım. (adam da yakışıklı değil.)

0|0
    0|0
  • carlos ıyıde :) reklam sacma olms :)

0|0
    0|0
  • ya ordaki erkekler ne kadan süper öyle onlar insan mı hahaha...

0|0
    0|0
  • tarzım değiller benim ya :D

0|0
    2|2
  • carlos, ohş! neyse. cık biscolata sevmem. sevenleri destekliyorum ama. daha çok reklam filmi çekilsin.

1|2
    0|0
Yükleniyor...