Hangisi daha zibidi?

Hangisi daha zibidi? ben size yılların zibidilerini sunacağım özellikle mastır yapmışlarından seçtim. Mesela eminem , neyse siz zibidiyi seçin efenim.
1. ZİBİDİ (Eminem)
zibidiliktem mastır yapmıştır 99 dan beri müzik piyasasını meşgul etmektedir ama son dönemlerde geçirdiği hastalıklarla savaşmaktadır. Ayrıca yeni şarkıları yeterli ilgiyi görmemektedir. gebermek üzere allah şifa versin. yazık ya adam 44 yaşında.
Hangisi daha zibidi?

2. ZİBİDİ (joston tomborlok)
Genç kızların yeni nesil aşkı zibidi tomborlok, nsync grubunun ünlü adamıydı zamanında şu an tek başına şarkılar yaparak ilgi görmektedir kariyerindeki en iyi dönemleri görmektedir.

3. ZİBİDİ (van dayrakşın)
En kıl olduğum zibididir. bu herif şu son dönemlerde çküşe geçtiğini hissettirerek gönlümü kazanmıştır takdirimi almıştır. hödük kafalar. bir avuç zibidler topluluğu.

4. ZİBİDİ (justin bieber)
çastn ne yazık ki medyayı meşgul etmektedir. 6 yıldır konuşulan bir herif zibidi lan bu. hemde kralı bu van dayrakşınla eşit seviyede benim gözümde.
Aslında daha çok foto koycaktım ama silmek zorunda kaldım fazla foto koyunca error veriyo site.

• Van dayrakşın daha zibidi
    11% (2)0% (0)6% (2)Oy Ver
  • Jostın baybır daha zibidi
    47% (9)54% (7)50% (16)Oy Ver
  • jastin tomborolok daha zibidi
    16% (3)8% (1)12% (4)Oy Ver
  • Oy oy eminem daha zibidi
    26% (5)38% (5)32% (10)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Eminem'in ne işi var anlamadım

0|0
    0|0
  • Tatlı zibidi castın tomborlok :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Jostın baybır daha zibidi :D

0|0
    0|0
  • Oturdugun yerden eleştrikmek kolay tabi eminemin saf yetenegi kimde var? bide gizliden yapmış

0|0
    0|0
    • herkes emineme zibidi demiş valla kardeşim. yeteneksiz demiyorum ki ben zibidiliğini konuşuyoruz. şunuda biliyorum eminem müzik olarak diğerlerinden daha iyi. ama son şarkılarıda berbat onu söyleyim yavaş yavaş piyasadan çekiliyo ayrıca hasta adam çöktü işte açıkca belli.

• Ee tabi cokecek kac yasına geldi güzel kardeşim ama iyi adamdır eminem digerleri b*ktan olabilir ama eminem iyidir

Yükleniyor...