Aranızda Leyla İle Mecnun İzleyen Var mı?

Aranızda Leyla İle Mecnun İzleyen Var mı?
Efsane dizi Leyla İle Mecnun'u bir kerecik bile olsa izleyen var mı?

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• izliyorum her gün iki uç bölüm: d

0|0
    0|0
    • Hafız sen yine iyisin önünde izlenmemiş bir sürü bölüm var bizim izliyceğimiz bölüm kalmadı :( Kaçtasın haci

• Gelmez zaten bir daha bunun gibi sıcak dizi... brnde 4 kere bitirdim

En İyi Erkek Görüşü

• Ben izlemiyordum gecenin 3 ünde bu dizinin hayranı arkadaşlar hadi sarıyere dizinin çekildiği yere gidelim dediler gittik. Yemin ederim somoncu baba türbesinden daha kalabalık. Ama insanlar nasılda birbirine saygılı :D Bizden önce 5 6 kişilik bir grup vardı erdal bakkalın önünde onlar dua edip gittikten sonra biz indik arabadan, biz dualar edince geçen süre içerisinde 5 6 arab arka arkaya yanaştı ve biz orayı terkedip arabaya yöneldikten sonra sırası gelen arabasından inip duaya başladı. O gün izlemem gerektiğine karar verdim. Zaten aşırı olarak absürd komediyi severim Gintama izlerdim bunu da izledim o olaydan sonra :=)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• İzlemedim

0|0
    0|0
  • Bütün bölümlerini defalarca izledim gelmiş geçmiş en kaliteli diziydi belirli bir zekaya hitap ediyordu çok özledim artik dizi izlemiyorum😢

0|0
    0|0
    • Her şeyden önce samimiydi be hafız öyle villalarda, yatlarda yaşayan insanları değil bizi anlatıyodu. Efsane oldu artık... 😑

• izliyorum

0|0
    0|0
  • İzlemek mi hangi repiiğin hangi bölüme ait olduğunu bilecek kadar ezberledim:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...