Bi bakin arkadaslar yardimci olun :)

Haftaya tanidik birinin dugunu var, bende nisanlimla sagdic oluyoruz onlara bn kizla bigun taniscam yabanci bir gelin (trden geldi) artik eskisi gibi sagdic olunmuyo ama nelere dikkat etmeliyim en cok napmaliyim neler yapabilirim anlatrsaniz sevinirim rezil olmak istemiorm tsk

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• hesabı sağdıç öder herzaman buna dikkat et..bahşiş kuhşiş alındı satıldı alınacak herşey sağdıç yapar gelin prenses gibi olur hiç bişeye karışmaz..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• akışına göre takıl devir olmuş 2013 =) senin bilmedigin gibi onlarda incigini cıncıgını bilmiyorlardır işin hesapları öde yeter :P

0|0
    0|0
  • öncelikle senın kendı sex deneyimin var mı ki ?

0|0
    0|0
    • Sexi bosver krdes artk herkez herseyi biliyo ahsetmye gerek yok

• gelde utanma korkmasn demm onu ravtlatamam yeterli olcktr

• neyse ben daha fazla bu konuda polemık yapmak ıstemıyorum sen bıldıgın gıbı gıt ok

• ssen bir kere evlenmemişsinki nasıl sağdıç olcan

önceden evliliğinizmi vardı ?

0|0
    0|0
    • Artik evli olanlar sagdiç olmuyor onlrda bizi secti

• Y iliorm neler yapicgimida neler diyecegmide ama lki vrdir i detylari oneden srdm

• what ? türkcemi yazdın ?

• Damada yavşama yeter.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bildiğim kadar onun yanında oluyorsun ama bunu aileler ve gelin ısterse. Kuaförde, giynirken yani ihtiyacı olunca o birini ararken yardım.ede bilirmiyim diye bilirsin. Takida bazı kişilerin altın sepeti oluyor onu tutan Sen olursun ama bunu aileler isticek Sen üzülmenen icin ailelere sor.

0|0
    0|0
  • Senden sagdic olmaz zaten hemsire, olsan olsan Nedime olursun :/

Gelinin kaprislerini cek, pohpohla ve alnindan op gerdege yolla.

0|0
    0|0
  • kolay gelsn şmdiden

0|0
    0|0
Yükleniyor...