Bergüzar Korel'i nasıl buluyorsunuz?

0|0
18|12

En İyi Kız Görüşü

• Ben bu sanatçıyı bir kadın olarak güzel buluyorum.Uzun zarif ve gözleri bakışları çok güvercin gibi.Onu gördüğümde bir kuşu düşünüyorum.Bir kuğu bir güvercini.Güzel bir kadın.

3|3
    1|1
    • güzel yorum ve kıskançlıktan uzak tebrikler +1

• Neden kıskanımki onu? Güzel bir kadın.Gözleri onun aynası.Gülünce gözleri yaşamaya başlıyor.Cok severim böyle kadınları ve erkekleri.Gözleri onun ruhunun aynası ve ruhunu gözleriyle gösterebiliyorsa ne mutlu ona.Ben görüyorum ve eminim eşide görüyordur.

Kızlar Ne Diyor 17

• Pek samimi değil biraz soğuk ve hissettiklerini yüzüne yansıtamıyor mimikleri zayıf ...

2|1
    3|1
  • kenan imirz... nasil hakiki turk erkegi karizmasi yakisiklisiysa bu kadin da hakiki turk kadinlarin en guzelii.bnce. keskem ona benzesydim ehü ehü :( :D

1|1
    1|0
  • Fazla uzun ya bence :))

2|2
    1|0
  • Zevkinizi nerde unuttunuz ya beğencek başka kadınmı bulamdınız kadında mimik estetik denilen bişey yok bildiğin odun yani.

2|0
    3|2
    • Aynen canım , hiç zarif değil narin hiç değil , dökme demir gibi maşallah ...

• annesi daha güzel yeminle bak gençliği link

0|1
    1|0
  • itici bence

1|1
    2|2
  • Ben o kadını andırıyormuşum o_O Arkadaş dediydi.

Çok beğeniyorum yahv ,çok güzel bana göre.Gözleri zeytin gibi <<3<<

1|1
    0|0
  • makyajsız da güzel olabilen kadınlardan link ayrıca şu fotoğrafı da çok hoş link

1|0
    2|0
  • hiç begenmiyorum erkek gibi ne bir kadın zerafeti var ne albenisi ne çekiciliği odun gibim bişey. çok soğuk ve itici.

0|0
    2|1
  • kaç paraydı bunun fiyatı 150bin dolarmıydı neydi var mıbu parayı verecek erkek ?

0|0
    1|1
  • Kenan'a yakışıyor

1|0
    0|0
  • begenmiyorum

0|0
    1|1
  • bence harika bir kadın

0|1
    1|0
  • anasına çekmiş :))

1|0
    1|0
  • bence hoş bir bayan.

0|1
    1|0
  • cok uzun bence erkek gıbı gozlerı guzel burnu kocaman

1|1
    4|1
    • Türkiye'de uzun kadın sıkıntısı varken bu kadını uzun diye erkek gibi nitelendirmek saçma oluyor o zaman o ayıla bayıla fotolarınıza baktığınız mankenlerin boyları kaç ola ki?:)

• Monica Bellucci'nin adının geçtiği bir yerde diğer kadınların lafı edilmez, sus pus olunur. Saygılar, susuyorum:)

• :))) ıste odur guzelllık

• 3|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bence guzel degil ama aurası var...goz mimiklerini iyi kullandıgı icin, yuzunun ifadesi etkiliyor karsısındakini..oyunculugu, son oynadıgı diziye gore cok zayıf kalıyor...ama sempatik bir kadın...

2|1
    0|1
  • Güzel hatun. Biraz zayıf ama sanki... Bide suratı hafif sarkık gibi... ağzı da çok büyük. Hafiften bir kambur olmasa da öleymiş gibi his yaratıyor bende. Elleri fiziğine oranla kısa parmaklı göğsündeki kemikler çok saydam nerdeyse düz göğüslü gibi ayrıca suratının sağ ve sol tarafındaki kemik çıkıntıları düz bakınca çok büyük görünüyor çenesi ile uyumlu değil, kaş yapısı çok iyi değil göz kapakları çok büyük aslında makyaj olmasa kurbağa gibi gözleri var,

Ama güzel kadın...

0|1
    1|0
  • Güzel kadın. İkimizi yanyana düşünüyorumda herhalde evladı gibi dururum

0|2
    0|1
  • Tam kadın derler ya, ondan işte

0|2
    0|1
  • Güzel kadın

0|2
    0|1
  • muhteşem asil bir güzel.

0|2
    0|1
  • kendi güzel ama oyunculuk değil..

0|1
    0|0
  • Kişilik yönünden bilemem ama güzellik yönünden iyi değil.

1|0
    0|2
  • Beğenmiyorum.

0|1
    2|2
  • Halit Ergenç'den önce mi? Sonra mı?

0|0
    0|0
  • çirkin bu ya ünlü olmsa kimse bakmaz

1|0
    2|1
  • Yok hacım nıçç :) Hoş değil..