Ne kadar iyi ingilizce biliyorsunuz?

İyi bilenler, Nasıl öğrendiniz? İngilizcemi geliştirmem için ne tavsiye edersiniz?

0|0
13|38

En İyi Erkek Görüşü

• Abiii?
    Little little into the middle yaaa😅

Kendimi kurtaracak kadar.
    Siz konuşmak istiyorsanız pratik, yazıda ustalaşmak içinse kaliteli bir yardım şarttır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 37

• Bir kaç yoldan belirli seviyelere kadar ingilizce öğrenebilirsin ama şunu unutmaman gerekir:

İnsanlar ilk dilleri olan ana dillerini önce duyarlar, sonra anlamlandırırlar , daha sonra konuşmaya başlarlar

Okul hayatından önce bu dil yarım yamalaktır. Okul ike birlikte dili yazmayı ve gramerini öğrenirler.

İkinci dilde ise herşey sondan başlıyor. Gramer, kelime ezberleme, yazma, konuşma...

Artık dünya ingilizce konuşuyor, Türkçe yapısına zıt ama pek de zor olmayan ve yabancı olmayan bir dil. Kendi kendine öğrenmen de pek zor değil.

Asıl soruya gelelim, azimli olacağına "kendi kendine" söz veriyor musun? Kalpten evet dediğin anda geriye kalan tavsiyelerimi senle paylaşabilirim

0|0
    0|0
  • Lisede kelime olarak yüzlerce öğrenmiştim İngilizce dersimiz fazlaydı. Sonra uğraştım çabaladım falan derken öğrendik.

0|0
    0|0
  • Derdimi anlatacak kadar ve biraz daha fazlası :-D

1|0
    0|0
  • Bisi bilmem.

0|0
    0|0
  • oyunlardan öğrendim

0|0
    0|0
  • Konus.
    Speaking şart

0|0
    0|0
  • biracık

0|0
    0|0
  • bölümü İngilizce okudum. kendi seviyende kitap oku. videolar izle. nette bir sürü site var. garamer reading listenin..

0|0
    0|0
  • what ken aydu samtamys :D

0|0
    0|0
  • Yok denecek kdr az

0|0
    0|0
  • 0 derece

0|0
    0|0
  • Aym şakır şakır ingiliş. 🇬🇧

0|0
    0|0
  • Ingilizim sayilir 😝

0|0
    0|0
  • Orta benim oda yurtdışına çıka çıka genellikle dizi izlenince ingilizce ama türkçe alt yazılı anlıyorsun çözüyorsun ingilizceyi yani

0|0
    0|0
  • Baya iyi biliyorum, yurt dışında staj yaptım.

0|0
    0|0
  • bende tavsiye istiyorum arkadaşlar inş bitiricem şu ingilizceyi bu arada ben filmlerden oyunlardan birde doulingo diye bir program var ordan öğreniyorum 5 dakıkada bir bana soru soruyo anlatıyo %30 falan biliyorum şu an

0|0
    0|0
  • B2 seviyesinde ingilizcem malesef C1 geçemedim :(

0|0
    0|0
  • Profesyonel

0|0
    0|0
  • uzun zaman önce bıraktım ingilizceyi. o zamandan beridir ilgilenmiyorum...

0|0
    0|0
  • Lok et the tabela diyecek kadar.

0|0
    0|0
  • If you chat with me in English, you can send me message. I also want to improve my English like you.

0|0
    0|0
  • İngilizce alt yazılı şeyler izle.

0|0
    0|0
  • orta seviye

0|0
    0|0
  • PC oyunları ve dublajsız film izleyerek ogrendim.

0|0
    0|0
  • B2 seviyesinde hazırlık bitirdim az çok anlıyorum bişeyler

0|0
    0|0
  • dizi-film. kitap okuyarak

0|0
    0|0
  • I had superior basics of it. :)

0|0
    0|0
  • are you sex?

0|0
    0|0
  • excellent you

0|0
    0|0
  • Eskiden hic bilmezdim simdi orta seviyo online oyun oynamanin faydasi oluyo

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 13

• Özel okula gitmistim. Orda tarih, geoloji ve bazi diger dersleri ingilizcede isliyorduk sadece. Simdi türkcemden iyi 😬

0|0
    0|0
  • Ben advanced seviyede ingilizce biliyorum. Klişe olacak ama çok fazla yabancı dizi izler, şarkı dinlerdim. Bunlar dışında ingilizce yazılar yazardım. Günlüğüm ingilizcedir mesela. Kendi kendime küçüklükten beri konuşurum 5-6yıldır kendimle de ingilizce konuşuyorum. Bir dili öğrenirken onu hayatının bi' parçası yapmalısın bence..

1|0
    0|0
  • İyidir, ilgim var yabancı dillere.

0|0
    0|0
  • Yes I doesn't kanka sjsjsj

1|1
    0|0
  • İngilizce bilen arkadaşınla sürekli mesajlar ve kesinlikle türkçe yazmamasını söyle :)

0|0
    0|0
  • Konuşulan çoğu şeyi anlayabilrcrk düzeyde biliyorum

0|0
    0|0
  • Yabancı dizi izlemeye alt yazılı başla hem telaffuzunda gelişir ben o şekilde baya bir geliştirdim çok işe yarıyor

0|0
    0|0
  • Önce grameri halletmeni oneririm, sonra dizi&film vs. Ayrica kitap da cok gelistiriyor ama ust seviye oku, anlamasan da okumaya calis

0|0
    0|0
  • Advanced seviyesi

0|0
    0|0
  • İyiyim denebilir lisede hocamız iyiydi biraz da benim ilgim vardı

0|0
    0|0
  • bir dili en iyi öğrenmenin yolu yurt dışına gitmektir başka türlü zor biraz

0|0
    0|0
  • what?

0|0
    0|0
  • Biliyorum ben, youtube deki amerikan bloger ları izleyerek veya kitap okuyarak, hellotalk siye bir uygulama var dünyada herhangi bir ülke de olan biriyle dilini geliştirmek için konuşuyosun, arkadaşıma çok faydası olmuştu

0|0
    0|0
Yükleniyor...