Türkiye'den başka hangi ülkede yaşamak isterdiniz? Nedeni nedir?

Amerika, Avrupa, Çin vs? Neden bu ülkede değil de başka ülkede?

0|0
5|18

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Avrupda yasiyorum. Ve kesinlikle türkiyede yasamayi tercih ederim. Avbrupada hayat bok monoton ve robot hayati var. Ayrica kazancta eskisi gibi degil. Türkiye suanda avrupadan cok daha iyi durumda.

0|1
    0|0
    • @tonymonntanaa sen neyin kafasini yasiyorsun ya? 9€ alanin hepsi cebinemi giriyor saniyorsun? adam ayliginin yarisini devlete kesinti diye veriyor. türkiyedeki hayati hicbiryerde bulamazsin.
      Herseyi euro kazanyior diye hesapliyorsunuz oyüzden böyle cahil cahil konusuyorsunuz. euro sadece türkiyede degerli avrupada hicbir degeri yok.

• @tonymonntanaa Rica ederim. Bak kardesim, inan bana burayada gelsen türkiyedeki hayatin burdaki hayatinin yaninda cok lüks kalacak emin ol. Heveslenme öyle arabalara , evlere felan. Gercekler bambaska, inanki bambaska. Yani öyle zengin hayat yasayan türkler cok ama cok az. Ben kendi akrabalarimi burda görüyorum adamlar rezil halde ,3 tane ise gidiyor eve sadece yatmaya geliyor. Ama türkiyede tatilde konustuklarina bakinca yani ben tanimasam burada sirket sahibi patron felan sanacam. Altinda Bmw vardi izine giderken bankadan kredi cekti aldi arabayi, geri gelince satti parasini yatirdi ona ragmen hala bankanin faizini ödüyor, bitmedi. Anlarim seni türkiyede Şu an isi olmayan icin hayat zor, ama elinde meslegin yoksa inan heryede zor. Neyse allah gönlüne göre versin. hadi. selametle.

• @Almancocuk kendine iyi bak abi

Kızlar Ne Diyor 4

• norveç

0|1
    0|0
  • Türkiyedeki insana verilmeyen değer yuzunden yasamak istemiyorum almanya olabilir mesela

0|1
    0|0
    • Almanya'da veriliyordur umarım

• @deutscheb0y ALMANYA VE FRANSADA YAŞAM OKADAR ZORKİ.. İNSANLAR İŞE evden gece yarısı 4 te çıkıyorlar Asgari ücret 1800 euro ev kirası 110 euro en az.. bitmiş duurmdalar

• @Soran ben avrupadaki durumun ne oldugunu bilyiorum cünkü azten almanyada yasiyorum. ama gel bunu türkiyedekilere anlat. adamlar hala avrupa avrupa diye ölüyor. dogrulari söyleyincede islerine gelmiyor.

• Özbekistan

0|0
    0|0
  • Sadece Türkiyede yaşamak isterim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• İSviçre ya da kanada da yaşamak isterdim. Adamlarda çalışan çalışmayan herkeze devlet katkısı veriliyor ki 1700 euro gibi bir para, kanada da daha fazla. Geçenlerde isviçrede referandum yapıuldı halka soruldu devlet katkısı 2300 olsun mu diye insanlar aşırı tüketim olabileceğinden kabul etmediler. Çok merak ediyorum geçim derdi olmayan yerlerde insanlar insanlık için neler üretebilir bunu yaşamak isterdim ve hatta istiyorum.

0|0
    0|0
  • Suriye, bir bakardım türkiyelileri nasıl karşılıyorlar!

0|1
    0|0
  • Üsküdarli annenin Bilge Kralı, Merhum Aliya'nın memleketi, Osmanlı'nın Yetimi, Bosna'da... Hem de bir ömür...

0|1
    0|0
  • Danimarka, finlandiya, norveç, isveç.. SOĞUK

0|1
    0|0
  • Genelde tam bir yere bağli olmak istemem. bir ülkede bir kac yil yaşayarak ülke ülke gezmek calismak isterim.

0|1
    0|0
  • Brezilya futbolun en yaygın olduğu ve hissedildiği ülke.

0|1
    0|0
  • kanada hariç her yer olabilir..
    Mesela ben Kudüs'de yasamak isterdim, Medine, Mekke gibi sehirleri isterdim..

0|1
    0|0
  • Azerbaycan

0|0
    0|0
  • FİNLANDİYA

0|0
    0|0
  • Türkiye harici herhangi bir ülkede yaşamak isterim...

0|0
    0|0
  • ISVICRE

0|0
    0|0
  • isveç

0|0
    0|0
  • zimbabwe

0|0
    0|0
  • australya