One Direction - Perfect şarkısını nasıl buluyorsunuz?

Ben çok sevdim. Sizde sevdiniz mi?

• Sevdim
    32% (10)19% (5)26% (15)Oy Ver
  • Sevmedim
    68% (21)81% (22)74% (43)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• Bunlar ne ara büyüdü be böyle

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Eskiden 1d'nin iki şarkısını dinliyorum diye beni taşlamışlardı, şimdi 5SOS dinliyorum diye aynı şekilde. Emin ol buradaki insanların hiçbiri açıp dinlememiştir. Ön yargı ve taşlanma korkusuyla herkes atıp tutar. Yaşları insanları çok ilgilendiriyormuş biliyorum ki burada atıp tutan erkeklerin çoğu Selena dinlemeden yapamıyordur. O yüzden emeğe saygı lazım, ilerde büyüyünce değerli bir grup olursa aynı şeyleri konuşabilecekler mi acaba, diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Ne kadar ergen oldugun acikca ortada. Kim bilir yaşin 18 den kucuktur. Ben seni onceden de biliyorum. Kac sene gecti hatta. O zaman nickin sadece Evanescence olsa gerek. O ben degilim diyeceksin belki ama harfler de su anki gibi afilli falandi. Gecen senelere ragmen yasinin halen 18 olmasi cok garip nedense. Şu siteden yaşi tutmayanlar gitsin yahu...

0|0
    0|0
  • Youtube'a giriyorum. One direction perf yazıyorum cikan sonuçlardan bulup açıyorum. Ve tabiki begenmiyorum.

0|0
    0|0
  • Bon Jovi ile büyümüş biri olarak en büyük nefretimdir One Direction ve türevleri.

1|0
    0|0
  • Two Direction favorim

1|0
    0|0
  • dinlemiyorum direksiyon falan

0|0
    0|0
  • Güzel ama tarzım değil

0|0
    0|0
  • hala zayn müslüman mı sorusunu düşünmeden edemiyorum :D

0|0
    0|0
  • Berbat.

0|0
    0|0
  • 10/1 buluyorum

0|0
    0|0
  • Tek yön = yalış yön

0|0
    0|0
  • zevklerini paylasacak bir erkek bile yok.. isin cok zor selen.. cok zor.

0|0
    0|0
  • norma;l

0|0
    0|0
  • Van dayrekşın 😂😂 zayn müslüman bikeren

0|0
    0|0
  • Sevmedik

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4