İnternetten kitap almak istiyorum kapıda ödeme olan bildiğiniz site var mı?

İnternetten kitap almak istiyorum kapıda ödeme olan bildiğiniz site var mı?

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• kapıda ödeme pahalı olabilir bankadan para yatırirsan daha hesaplı olur. benim kitab aldığım bir yayının sitesinde öyleydi. idefix diye bir İncirlik şirketi var o diğer sitelere göre daha hesaplıdır. Üstelik bankadan ücret ödemiyorsun. elli liranın üzerinde ki alışverişlere de Kargo ücretsizdir. kitap kurdu Yayıncılık da 50 liranın üzerindeki alışverişlerden kargo ücreti almıyor ama kitap fiyatları bakımından İdefix daha ucuz.

0|0
    0|0
    • Yayıncılık şirketi doğrusu üçüncü satır

• idefix'te bankadan para yatırırken ücret ödemiyorsun diğerlerinde para ödüyorsun kitap kurdundan PTT den para yatırırken yatırdığım paranın miktarına göre ekstradan para ödüyorsun veya başka yayınlardan kitap alırken gişeden para öderken 40 lira para istiyor mecburen bankamatikten para yatırmaya çalışıyorsun kartın olmazsa o da 10 lira extradan para istiyor. çok bilimsel nitelikli kitapların dışında aradığın pek çok kitabı İdefix ten bulabilirsin. O konuda da sıkıntı yok

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 1

• Kapıda ödeme ile zor bulursun nedenide zaten adamlar kitaptan çok kazanamıyor birde kapıda tahsilat için kargo şirketine ücret ödemek istemiyorlar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...