Tarkanin devri kapandimi?

Bir zamanların efsane sanatcisi tarkan şimdi pek popüler değil tarkan devri kapandimi

• tarkan devri kapandı
    64% (9)50% (5)58% (14)Oy Ver
  • tarkan yine tek geçer
    36% (5)50% (5)42% (10)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• bir süre popüler oldu ve sonra unutuldu işte diğer herkes gibi.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hiçbir zaman pek gözönünde olmaya çalışmadı.

Zaten hakiki sanatçılar öyle ikidebir albüm yapayım, şunu yapayım bunu yapayım milletin gözünün önünde olayım diye uğraşmaz.

Tarkan büyük ihtimalle halen daha ülkede popüler olan sözümona şarkıcılardan çok para kazanıyordur. Adamı Avrupa ülkelerinden her sene konserlere falan çağırıyorlar.

Albüm yapmıyor sadece. Yapsa da piyasaya pek hitap etme derdi kalmadı gibi. Normalde bunun tersi olur ama kendisi sıradışı bir adam.

0|1
    0|0
    • Avrupada tarkan diye birinin oldugunu bilen mi varmis puhahaha

• @Reishatunnn8 Ben True Blood'un ikinci sezonunda Sabahat Akkiraz caldigini bile isittim, Tarkan ne ki?

• Oha o kim :D
      Ya biz zaten su ulkede kimi gomuyorsak onlar degerli yahu. Bak haluk bilginer hande ercel ekin mert daymaz vs bu ara cikan modeller icin oyuncu musveddesi bunlar dedi adama cok tepki gelmisti cok elestirdi bu modellikten gecenleri. Adam simdi ingilterede bbcde bir dizi basladi ilk sezonun. son 5 bolununde oynamis cok sasirmistim
      Tarkanida kimsecsevmiyor bu ulkede adami yunan amcalar daha cok seviyordu sok oldum.

Kızlar Ne Diyor 1

• Tarkan tek gecer eger magazinsel islerle cok ilgilenseydi hala herkesin en populeri olurdu. Mesela murat boz surekli goz onunden ama tarkan degil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Tarkan'ın devri kapanmaz. Onun kadar iyi şarkı söyleyebilen ve kaliteli müzik üretebilen henüz yok piyasada. Sadece şu videoda bile onun gibi canlı söyleyebilen olmadığını anlayabiliriz.

https://youtu.be/Q1_pconIMJQ

0|1
    0|0
  • Tarkan baba gözükmez ortalarda o da asaletindendir

0|0
    0|0
Yükleniyor...