Ülkücüler, Ahmet Kaya, Onur Akın, Edip Akbayram gibi sanatçıları dinler mi?

Ülkücüler Ahmet Kaya Onur Akın Edip Akbayram gibi sanatçıları dinler mi? Yoksa "gizliden gizliye mi dinler?" diye sormalıyım? :)

Güncellemeler:
Ama bu da bir gerçek sesleri çok güzel. Nedense bütün kaliteli eserler Solcular'dan çıkıyor. :) <3

1|1
8|21

En İyi Erkek Görüşü

• Gizli gizli dinleyip sonra arkalarından küfür ederler.

1|3
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kimsenin siyasi görüsü beni alakadar etmez, hele ki bu kisi sanatciysa... ben sanatiyla görür bilirim... ki Ahmet Kaya'yi cidden cok severim😉

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Şahsen tanıdığım çok ülkücü faşist, akşamlarıAhmet Kaya eşliğinde içiyordu :D gündüzleri ise facebooktan sallıyorlardı.

1|0
    0|0
    • Tipik bir ülücü, tipik bir faşist işte. Takmaya gerek yok. :D

• Müzik evrenseldir! İçerisinde nota bulunan, anlamlı her söz öbeğinin -söyleyen kişinin politik görüşünden bağımsız olarak- başımızın üstünde yeri vardır...

1|0
    0|0
  • Kalp bile solda atarken nasıl sağcı olalım :)
    "geneli yansıtmayan, küçük bir kesim için geçerli olandır."

2|0
    0|0
  • Edip akbayramı niye dinlemesinler? Hasretinle yandım gönlüm ah ahhh

1|0
    0|0
  • Ben herseyi dinlerim abi , vatanimida seviyorum

1|0
    0|0
  • Eee biz özümüzü ve gerçekleri katıyoruz işin içine 😊

1|0
    0|0
    • Nasıl yani? :)

• Aynen "Dönen dönsün ben dönmezem yolumdan..." <3

• Sen nerelisin

• Evet dinlerler

1|0
    0|0
  • Dinlememesi icin bir sorun yok herhalde

1|0
    0|0
  • Ahmet kayaya yasak askimiz diyorlardi ulkuculer

1|0
    0|0
  • Saygığın gibi sanatçılar gelmez bir daha... kıymeti bilinmiyor orası ayrı...

1|0
    0|0
    • Bu güzel düşüncelerin için ayrıca teşekkür ederim. :)

• Ben de tarafsız olarak teşekkür ettim. Ne güzel bende ağır bir Solcuyum. Solcu olmak bir gururdur her omuz taşıyamaz. :)

• Tarafsız olarak rica ederim o zaman :) Her yürek, her omuz taşıyamaz katılıyorum... :) Bu sanatçıları anlamak için illa konuşmak gerekmiyor parça sözlerinden karakterlerini tanıyabiliyoruz... böyle iyi insanların çoğalması dileğiyle... selametle.

• Bir Türkçü olarak muhabbetim katiliyorum. O vatan haini o. Çocuklarınin yaşamasına göz yuman sözde sanatçınin cumhurbaskanimiz tarafından ödüllendirilmesi aklima geldikçe sinirleniyorum yaptığı konserlerde bölücü pis leş kokan hayranlarıyla apoyu özlesinler bir gün hepsini o dağa yaşadıkları toprağın altına gomulecektir . Tengri haye gebek. Alaş.

0|0
    0|0
  • Sanatçı mı onlar?

1|0
    0|0
    • Evet kaliteli sanatçılar benim açımdan.

• Yok onları Ali kınık ve Ahmet safaktan şaşmaz :-D

1|0
    0|0
    • Ama dinleyenleri de var bu bir gerçek. :) Tam tersi Ahmet Şafak'ı dinleyen solcular da var. :)

• Mesela Yalnız Kurt şarkısını çok severim ben. :D

• Aynen bende severim ama milliyetçi değilim :-D yalnız kurt yenilmemeli :-D

• Ahmet kaya topluma mal olmuş bir isim. Her kesimin dinledigini düşümüyorum. Ama öteki isimler için aynı şeyi söyleyemem

0|0
    0|0
  • Yok. Ulkuculer vatan hainlerini sevmez

0|0
    0|0
    • Ama ülkücü olmasına rağmen Ahmet Kaya'yı dinleyen arkadaşım var benim. :)

• Ulkucuden ulkucuye fark var canım benim

• Evet haklısın galiba kendisi tam bir dönek. :)

• Ben müziğe bakarım adamlık konusunda sıfır

0|0
    0|0
    • Nasıl adamlık konusunda sıfır?

• Ahmet Kaya solcu değil, ileri derecede Kürtçüdür.

0|0
    0|0
    • Türk Solu Kürt Solu olarak düşünürsek o da bir Solcu.

• Türk solu ihanet içinde değil. Bunlar ihanet içinde.

• Hayır dinlemez amaan cokta tin tv de goruyon mhplerin başı yok gıcı yok :D neymis biz mhpliyik ahmet kaya sevmem nefret ederim diyolar eee bundan banane şeyimin umrunda olurmu mhpliler

1|0
    0|0
  • Onur Akın ve Edip Akbayramı diğeri ile aynı kefeye koyamazsın. Bu sanatçılar Türkiyeye şerefsizlerin ülkesi dememiştir.

0|0
    0|0
  • Önceden çok karşıydım ahmet kayaya falan ama şu an dinliyorum edip akbayram zaten dinliyordum.
    Ama artık sanatla yapılan siyasete saygı duyuyorum kanlı yapılan siyasetten daha güzel geliyor.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Dinlerler

1|0
    0|0
  • ahmet kaya dinlenir şarkıları harika

1|0
    0|0
  • Dinlerim ayrıca ahmet kaya nın abartısız bütün şarkılarını bilirim. Sonuçta müzik ya

1|0
    0|0
    • Ulkucumusun

• Arkadaş her şarkısını bilirim dedi ya onu abartmadığını bildirmiş bence :D

• Pardon o halde yanlış anlamışım. :D

• Dinler heralde

1|0
    0|0
  • Dinlemem. Dinleyen de kendine milliyetçiyim demesin

0|0
    0|0
  • Ülkücüler dinler, Türkçüler değil.

0|0
    0|0
  • Türkçülerden bazıları dinlemez

0|0