Arkadaşlar Amerika'ya gitmeyi düşünüyorum?

Arkadaşlar Amerika'ya tatile gitmeyi düşünüyorum daha önce Amerika'ya tatile gitmiş veya orada yaşayan biri var mı Oranın insanları nasıl iki hafta tatil yapmayı düşünüyorum yanıma ne kadarlık bir para alayım Oranın kızları nasıl Los angeles'a iki kişi gideceğiz cevaplarınızı bekliyorum

Güncellemeler:
Yeni cevaplarınızı bekliyorum
Görüşlerinizi bekliyorum

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Amcam San Diego'da yaşıyor. Konuşuyorum genelde skype falan. Kızlar fena uç bence😅

0|0
    0|0
    • Kızların erkeklerle ilişkileri nasıl hemen arkadaş oluruz mu

• Amcam davet gönderdiği halde nasıl bize vermediler anlamadım vizen olmadığı halde ben seni nasıl götüreyim İnşallah bir gün gidersin 😄

• Sorma ya deli oldum Ankara zorluyormuş sanırım, İstanbul'dan almayı deneyeceğiz seneye😅

En İyi Erkek Görüşü

• orada yasiyom sor kardes

0|0
    0|0
    • Biz iki kişi Los Angeles a tatile geleceğiz merak ettiğimiz şey şunlar Oranın kızları nasıl Erkeklerle ilileri nasıl bir de 15 gün tatil yapacağız yanımıza ne kadarlık bir para alalım Bir de bize tavsiyelerin var mı

• kardes 15 gun icin bir 5000 dolar al en az fazla parayla git ki gununu ngun et

• Yardımların için teşekkürler kardeş son olarak söylemek istediğin başka şeyler var mı EIG Seçeceğim çok yardımcı oldun Bu arada sen nerede yaşıyorsun Bir de normal bir insan Amerika'da ne kadar maaş alıyor

Kızlar Ne Diyor 1

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...