Arkadaşlar bakar mısınııız rica ediyorum?

Arkadaşlar bakar mısınııız rica ediyorum?

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Kitaplar açık yine ders çalışmıyorsunuz belli ki :) Bırak bunları tatlım derse bak kaderini dersler çizsin kahve falları değil.

1|0
    0|0
  • ya devlet dairesinde çalışıyorsun ya da çalışmak için çaba harcıyorsun, etrafında senin iyi olmanı isteyen çok kişi var sürekli dua ediyorlar senin için, kendine bir yer alacaksın ev ya da araba, arkandan çevrilen işleri öğreneceksin ya da senin sakladığın bazı gerçekler ortaya çıkacak, bazı tanıdıkların arkandan dedikodu yapıyor kötü bir iftira atabilirler dikkat et, kısmet var birde güzel şeyler olabilir 😃😃

0|0
    0|0
    • Üniversiteye hazırlanıyorum bunun içşn dua ediyorlar arkamdan çevrilen işler derken nasıl yani

• saklanan sırlar ağızdan ağza dolaşmaya başlayacak bu sırada kötü bir iftira atacaklar sana, önceden tahmin ettiğin bazı şeylerde yanılmadığını anlayacaksın

• anlasam dükkan senin :)

0|1
    0|0
  • inanmayin su fallara 😂

0|0
    0|0
  • Fal baktırma uygulaması var Telefonda

0|0
    0|0
  • uzmanlık alanım tarot maalesef :)

0|0
    0|0
  • Hmmm kesinlikle sana kabaran bisey var 3 vakte kadar goreceksin 😂😂😂

0|1
    0|0
  • Baktım...

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bir adamın yolunu gözlüyorsun bir konu hakkında ama onun önünde tesettürlü 45 50 yaşlarında bir kadın var engel. O kadın seninle başkasını düşünüyor

0|0
    0|0
  • bebeğim içip lağıma gönderdiğin içeceğin artığından ne umuyorsun. bırak hayatı akışına kaderin zaten zamanı geldikçe çıkacak karşına...

0|0
    0|0
  • 2 vakite kadar öleceksin, ben öyle gördüm :)

0|0
    0|0
  • Lys coğrafya... Kolay gelsin kardeş.. ben aile içinde sorun yaşayan ama yinede birbirine tutunmaya çalışan iki kişi gördüm azcık dua edin

0|0
    0|0
Yükleniyor...