Dünyanın bir ucunda küçük ve adı duyulmamış bir ülke de yaşasaydınız, türkiye diye bir ülkenin varlığını bilirmiydiniz?

böyle bir ülkede yaşasaydınız, yine türkiye diye bir ülkenin varlığından haberdar olur muydunuz?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Kültürlü insan her yerde kültürlüdür. Biz Allah'ın karaiplerinin bile yerini bilirken papau yeni gineyi biliyorken hatta st joseph adalarını bile bilirken adamlar Türkiye gibi jeopolitik bir öneme sahip ülkeden bir haber ise kimse avrupa insanı öyle kültürlü böyle kültürlü yok amerikalılar kanadalılar falan çok kültürlü diyenler çkümü yesin benim.

0|1
    0|0
    • tam benim istediğim tarzda bir yorumdu.

Kızlar Ne Diyor 1

• Bilmem belki yaşamadan bilemeyiz

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Yav Avrupalılar dışında kimsenin bizden haberi yok. Amerika falan anca ismen biliyor, arap falan sanıyorlar bizi sağolsun devletimiz arap gibi görünmemiz için yırtınıyor çünkü.

Hindistan'da falan Türkiye'yi hiç bilmeyen adam gezer.

Kimi Raikkönnen Boğaz'ı nehir sanmıştı mk.

1|2
    0|0
    • türkiyede hindistanı kaç kişi biliyor? Annene sor bakalım hindistan nerde haritada gösterebilecekmi...

• @Reishatunnn8 Yunanlar ayni bizim millet. Tek farklari daha iyi beslenmeleri ve esmerlerin gorece daha az olmasi.

Gecen ay bize de geldi bir tanesi is gorusmesi icin, adamlar 'Biz Selanikliyiz, Ataturk'un memleketi' diyordular ki dillerinde de ozellikle karadenizli birinin asina olacagi cok kelime var.

• Valla ben yunanca cok rahat ogrenirim gibi gelmisti evet benziyorlar esmerleri bizim tuvana turkay tuba buyukustun tarzi kadinlardi araplarin guzel acik tenli hali gibiler bakimda onemli tabide.
      Ben sadece su asya bizi cok sever goygoyuna inanmiyorum. artik. Guney kore disinda birak sevmeyi bilmiyorlar bile. hindistanda dahil bizde mal gibi bunlarin filmlerine bakiyoruz dedim. icimden.

• öyle bir yerde yaşamadan nasıl cevap vericez soruna? Türkiyenin varlıgını bilirdik ya da bilmezdik desek bunun sana ya da bizlere ne faydası olacak?

0|1
    0|0
  • hayır tabi

0|1
    0|0
  • Bilmem.

0|1
    0|0
  • Araştırmacı bir kişiliğim olduğu için belki bilirdim ama geçen Brezilyalı biriyle tartışıyorum Arap resimleri atıp dalga geçiyor. Onlar bile Türkleri Arap sanıyorsa bilmezdim belki...

0|1
    0|0
  • bu senin bahsettiğin şey amazondaki yamyamların arabadan haberdar olması gibi bişey

0|1
    0|0
  • Ortadoğu haberlerinden belki. Yoksa umursamazdım heralde

0|1
    0|0
    • türkiye Lübnan ve ürdün gibi bir Ortadoğu ülkesi yani.

• Teakya nın da geriye kalandan farkı yok. Biz ANADOLUYUZ , MEZOPOTAMYAYIZ kardeş. O olmasa bu olmasa vs yok. :)

• anlaştık.

• gemi adamı olduğum için deniz yoluyla bir çok kıta ve ülke gördüğüm için söylüyorum türkiye yi bilmeyen bir millet e şahit olmadım. dolayısıyla illaki varlığından haberimimiz olur.

0|1
    0|0
    • bence de öyle olmalı zaten.

Yükleniyor...