Person of interest izleyenler burda mı?

Person of interest izleyenler burda mı?
son bölümü izlediniz mi? diziye dair yorumlarınızı merak ediyorum :)

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Efsane bir final oldu diyebilirim
    Ama finalmiydi 2015 Comicon da yapımcıları en az 3 sezon daha yapabiliriz demişlerdi
    zaten muallak bir yerde bitti..
    Makine hala hayatta..

0|0
    0|0
    • kesinlikle efsaneydi 4. sezon ve bu sezon finalinde gözlerim doldu resmen. 6. sezon olması yerine farklı bir isim altında devam edebilirmiş diye duydum ama bazı kişiler olmadan nasıl olur eski tadı olur mu bilemiyorum :)

• çıkarsa izleyeceğim kesin zaten ama umarım tadı kaçmaz aynı tat ile devam ederse çok sevinirim :)

• dizi birbirine baglıyorlar
      3 sezondan birileri çıkabiliyor karşına yani sıkmaz ihtimal
      ama çıkarmı bilmiyorum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Ben izlemiyorum.

0|1
    0|0
  • Dizinin kalitesine yakışan bir son oldu. Bende her daim yeri ayrı olan bir yapımdı. Bitmesi üzücü.

0|1
    0|0
  • Dizi arayışında sayılırım nasıl bir dizi? Spoiler vermeden özet geçersen 😆

0|0
    0|0
    • tek kelimeyle mükemmel bulduğum bir dizi ve şimdi final yaptı. kaba taslak anlatırsak herşeyi gözlemleyen bir makinanın verdiği numaralarla işlenecek cinayetleri engellemeye çalışıyorlar. makine aslında terörist saldırıları önceden görüp engelleyebilmek amacıyla tasarlanmış ancak makineyi yapan kişi terörist eylem olmasa bile işlenilen cinayetleri engellemek amacıyla ufak bir takım kuruyor kendince. internetten yazıp bakarsan çok daha iyi bilgiye sahip olabilirsin ama şiddetle tavsiye ediyorum

Yükleniyor...