Kitap önerir misiniz?

Kitap önerirmisiniz ?Kitap okuyun canlar önünüzü görmenizi , bilinçlenmenizi sağlar.
Kitap önerir misiniz?

1|0
6|27

En İyi Erkek Görüşü

• Senden sonra Ben: Joje Moyes:
    Louisa Clark ve Will Traynor birlikte altı ay geçirmiştir. Koca bir yılın yarısı… Ve bu altı ay çok şeyi değiştirmiştir. Lou artık kendi hayallerinden korkan o kasabalı kız değildir fakat hayatı Will’in istediği gibi cesurca yaşamayı da başaramıyordur. Sevdiklerini kaybeden insanların yollarına nasıl devam ettiklerini bilmiyordur çünkü Will’in olmadığı bir dünya onun için hâlâ katlanılması zor bir yerdir. Boş bir apartman dairesinde yaşıyor, havaalanında korkunç bir işte çalışıyordur. Yaşasa da onun için hayat diye bir şey yoktur, ta ki karşısına onu Will’e götüren, kimsenin haberinin olmadığı bir bağlantı çıkana dek…

Kederden arınma yolculuğu hiçbir zaman dolambaçsız değildir ama hayat bazen o incecik çizgide yürürken sunar mucizelerini… Lou sonunda umudu tekrar bulup yeni bir hayat için hayaller kurmaya başlayabilecek midir?
    Hikâyelerin mutlu sonla bitmesi için yola devam etmek gerekir…

“Aşka, kedere ve hayata sıcacık, komik ve umut dolu bir bakış… Yanınıza koca bir kutu mendil alın.”
    Stylist

“Şaşırtıcı kurgusu, insanı kendilerine âşık eden karakterleri ve kâh ağlatıp kâh güldürmesiyle bu kitap resmen kusursuz.”
    Glamour

0|0
    0|0
    • Ilk siraya aldim listemde tesekkur ederim aliaga

• Çok teşekkür ederim en iyi görüş olarak seçtiğiniz için. :-)

• Eline emegine sağlık ben tesekkur ederim

Erkekler Ne Diyor 26

• Sabahattin Ali bütün eserleri olabilir john verdon kitapları aklından bir sayı tut, peterpan ölmeli , ABc yaz yak , christophe grange kitapları ölü ruhlar ormanı , sisle gelen yolcu ( En favori kitabım ) taş Meclisi , kızıl nehirler , kurtlar imparatorluğu olabilir Murat yeşil Kafkas Kartal'ı olabilir Ahmet Ümit kitapları o kadar çok kitap varki önerebilecek :) saymakla bitmez galiba :)

1|0
    0|0
  • Adam faver olasiliksiz

1|0
    0|0
  • Ben kitap sevmem

0|0
    0|0
  • noah harari- sapiens

1|0
    0|0
  • frans kafka oku iyidir.( dava)

2|0
    0|0
  • İskender pala efsane mutlaka oku 😉😉

1|0
    0|0
  • Ne tür kitaplar seversin bilmiyorum ama, son zamanlarda ütopyalar ve distopyalar ilgimi çekiyor.
    Otostopçunun Galaksi Rehberi
    Körlük
    Devlet
    1984
    Cesur Yeni Dünya
    Başka ne tarz seversin?

0|0
    0|0
    • Fantastik romanlar ve sol görüşlü kitap onermene gerek yok cogunu okudum marjinal kitaplar istiyorum begendigin kitaplari soylersen sevinirim

• Sol düşünceli kitaplarin cogunu okudum ters degil onerilcek az sey kaldi yasdiklarin icin tesekkur ederim notlarima aldim hemen

• Biraz şey bir kitaptır ama, nasıl desem, zor. Ya çok seversin ya nefret edersin. Onun dışında birinin hikayesini okumayı seversen, Faust'u veya Çavdar Tarlasında Çocukları dene..

• kelebek

1|0
    0|0
  • Mürekep Yürek

1|0
    0|0
  • Germinal...

0|0
    0|0
  • daha birtane bile okumadim ömrü. de

0|0
    0|0
  • Önermem :)

0|0
    0|0
  • reşat nuri güntekin
    çalıkuşu

0|0
    0|0
  • seni okumak isterdim tada tada.

0|0
    0|0
  • P enis roman :) Kesin oku tam senlik. Biraz kara mizah ama eglenceli

0|0
    0|0
  • Öneririm

0|0
    0|0
  • dövmeli adam canım :)

0|0
    0|0
  • Siyer oku

0|0
    0|0
  • Beni okuyabilirsin 😄

0|0
    0|0
  • sibel kekilli

0|0
    0|0
  • erdal öz kanayan

0|0
    0|0
  • kitap okuma bosver oyun oyna pcde

0|0
    0|0
  • elif şafak-AŞK-

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...