Bir roman yazdım bunu nasıl değerlendirebilirim (satabilirim, yayımlatabilirim)?

5 yıldır üstünde zaman geçirme amaçlı bir roman yazıyordum. Romanı 1 hafta önce bitirdim. Ancak bek üstüne gitmemiştim zevkine yazdığım için. Sonra boş bir vaktimde okumak istedim, okuyunca sürükendim adeta. Romanım orta çağ zamanlarında geçiyor biraz bilim kurgu ve taht savaşı var içinde. Bu kitabı nasıl değerlendirebilirm. Birkaç arkadaşımada özet geçtim hepsi çok beğendi benim yazdığımı bilmeden. Görüşlerinizi bekliyorum.

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Kitap evlerine göturebilirsin tabi öncesinde noterletmek gerekir mi bilmiyorum

0|0
    0|0
    • Teşekkürler eig için :)

En İyi Erkek Görüşü

• En yakın kitap evine git.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Bu kitap yazma modası da iyice kızıştı herkes krizi fırsata çevirme peşinde bir kitap da ben mi yazsam ne yapsam.

0|0
    0|0
    • Benim amacım kitabın herkese yayılması satma derken ondan bahsettiim çünkü filminin bile çıkarılabileceği düşüncesindeyim. Herhangi bir madddi menfaatim yok zaten gelir durumum tatmin edici.

• İstanbul cagaloglunda yayınevleri var oraya git görüş

0|0
    0|0
  • Bu konuda cok araştırma yaptım. Çok sıkıntılı bir sürec. Dogru yayın evini bulmalısın. Dogan kitap, metin, ithaki gibi yayın evlerine postala detay istiyorsan bir ara konuşuruz

0|0
    0|0
Yükleniyor...