Metalciler ve Rockçılar hakkındaki fikir ve görüşleriniz neler?

herkese merhaba. metalciler ve rockçılar hakkında ne düşünüyorsunuz sizce onlar iyi insanlarmı kötü insanlarmı

dipnot: bende rockçıyım.

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Metalci olmama rağmen pek haz ettiğim söylenmez heleki yeni jenerasyonum tamamiyle görüntü ya da karı kız etkilemek için böyle takılması miğdemi bulandırıuor. Birde aşırı uçlarda yaşayanların rockçıyım çöpte yerim bira da içerim demeleri beni bendem alıyor. Duygusallığın ve güçlü olmanın harmanlandığı sesszce tepki verenlerin şehridir rock müzik hepsi bu

0|0
    0|0
    • türk metalci ve rockçıların geneli zaten karı kız etkilemek amaçlı bu müziğe takılıyor görüntü olarak dersen yani bendede var o tişörtlerden ama nadiren giyiyorum bide çöpte yerim birada içerim diyenler zaten bildiğiniz üzere "POSER" öyleleri metalci değildirki zaten ama duygusal birisi değilim çok fazla :D yani yerine göre...

• aynen abi :D geceyi bu şarkıyla noktalıyalım görüşmek üzere yeniden kendine iyi bak müzikle kal esenle kal :) :)
      https://www.youtube.com/watch?v=4vHyzGslkWM

• Sağol kardeşim hayırlı geceler

Kızlar Ne Diyor 1

• Zamaninda izledim mi diydum bilmiyorum emin segilim bu metalciler sahneye civciv atip eziyorlardi uzerinde sarki soylerken emin segilim bole bisi var mı :)

0|0
    0|0
    • o dediğin olayı ozzy osbourne için söylemişlerdi ama gerçekte öyle bir olay'ın hiç bir delili yok sadece birgün ozzy osbourne sahnedeyken izleyicilerden birisi bir güvercin fırlatıyor ozzy'de o güvercini plastik sanıp dişiyle gagasını koparıyor ama güvercin gerçekmiş sonradan öyle anlaşılıyor.

• Anladim o zaman sogru duymusum izlememisim:)

Erkekler Ne Diyor 5

• Severim.

0|1
    0|0
  • Severim.. ama olayı sadece görüntü olarak görenleri sevmem.

0|1
    0|0
  • Rock felsefedir herkesin kapasitesi algılayamaz.

0|1
    0|0
  • İnsanın iyi veya kötü oluşu müzik tercihine göre belirlenemez.

0|1
    0|0
  • bu saçma soru için teşekkürler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...