Neden hep entel dantel tipler..Neden hep feminen yapıdaki tipler..Neden hep marjinal tipler...???

Selam arkadaşlar...Soru başlığından da anlaşılacağı üzere biraz "isyan" var.. :) Neden kızlar hep marjinal, tiki (halk arasında) ve hatta feminen tarz takılan erkeklerden hoşlanıyor! ? Yanlış anlamayın benim tercihim olmasada kimseyi eleştirmiyorum..Tabiki çok değerli, kıymetli bu tarz arkadaşlarım da var..Ama ben buna anlam veremiyorum...Gençlerimizdeki "batı özentisi" artık abartılı bir hal almış!Hoşlandığım bir bayanla tanıştığım zaman direk olarak yukarıda saydığım tiplerden hoşlandığını belli ediyor! :))) Kaldıki bende batı kültürünü "genel kültür" hafzalamda detaylarıyla inceleyen bir adamım.. Kızlarımızda şuur kaybı mı var...Yoksa hep banamı denk geliyor? :)

0|0
13

En İyi Kız Görüşü

• Hipsterlari diyorsun sanırım? Dar renkli pantolonlar giyiyorlar,kocaman güneş gözlükleri,ön saçları açık renk boyalı? Valla yaşla alakalı o.Popüler kültür işte,o da geçer yakında.

0|0
    0|0
    • Hipster!(yada hipstar) :) "Bilgisayar oyunu adı" gibi! :))) Yaniii, dediğin doğru...Gençlik heveside olabilir..Ama bu durum hem erkek hem kız,gençlerimizi etkiliyor belliki...Bizim gibi anadolu gençlerinede beyin fırtınası yapmak kalıyo bu durumda :)))

• Burgulu kelimesi de güzelmiş ama gözler için uygun olmazdı.Gerçi benim nick tamamiyle ofsayt :D Ben de fazla yoruldum.Sanki verim alabilecekmişim gibi,sonlara bırakıyorum ders çalışmayı.

• Ders çalışmak hep önceliğin olsun...Sonra Pişman olursun! :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 3

• o tiplerde çok ezik oluyo bence sen ona bir korsun bide pentium dua core, onlar sexde yapamaz ben diyim kızlar salak onlara gidiyorlar hep

0|0
    0|0
  • sana öyle denk geliyor bence

0|0
    0|0
  • bu zamanda küpe takacaksın, seviyorum deyip cayacaksın i*ne olacaksın değerin olsun artıl bu zamanda lafının eri adama odun, kıro diyorlar

0|0
    0|0
    • Hocam yine önyargılı olmayalım...Kulağında küpesi olan ama inandığı değerler için (örnek:vatan sevgisi) için gözlerini kırpmadan ölüme giden çok arkadaş tanıdım ben...O ayrı bir konu...Benim demek istediğim kızlarımız bu tür görüntülere ilgi gösteriyor..Ona bakarsan ben bağlamayla dışarı çıktığımda bana "kro" dendiğine de çok şahit oldum ne yazıkki! Ve bunların çoğu 16-20 yaşlarındaki kızlarımızdı! Bu hem üzücü hem düşündürücü...

• haklısın zaten hepsini kastetmedim ama bunu da yazmalıydım öok haklsısn ama dedğim gibi bu zamanda adam olmak para etmiyor

• Ne yazikki hocam...Ya yukarıdaki arkadaşın dediği gibi yaşlada alakalı bir konu...Tabi yaş ilerledikçe insan biraz daha ağırlaşıyor...Umarım bu teselli gerçek olur :) ne diyek :)

Yükleniyor...