Çizimim Nasıl 😊?

Yeni çizdim tekniğimi geliştirmeye çalışıyorum. Gölgelendirmede eksiğim var. Yine de kırıcı olmazsanız ve yapıcı eleştiriler yaparsanız sevinirim. Daha önce eğitim alma gibi bir şansım da olmadı.
Çizimim Nasıl 😊?
Yorumlarınızın herbiri benim için çok değerli ❤
Teşekkürler şimdiden 😊

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• Berbat.

0|0
    0|0
    • Nasil daha iyi cizebilirim sen cok kusursuz ciziyosun ya sana sorayim aptal herif az mantikli yorum yap

• Aynen kaldiramiyorum kusura bakma. Sizin gibi hicbir bok bilmeden elestiren insanlar oldugu surece paylasilmamali bence de

• Hala eleştirmek diyor.
      Ben ne yazdım yukarda? Biraz beyin çalıştırarak oku.
      ''Eleştirmiyorum'' dedim özellikle. Sadece beğenmedim dedim eleştiri yapmadım.
      Böyle kafası basmayanlarla daha fazla muhattap olamam. Engel. GG.

En İyi Kız Görüşü

• Cok guzel. Ancak goz hizasi tarafinda kafada hafif basiklik var sanki. Belki modelin oyledir. Ama o dikkatimi cekti.

0|0
    0|0
    • Yok modelin öyle degildi. Ben fotoyu nette buldum alin kismi yoktu kafa tamamen görünmüyordu bende kafadan cizmek zorunda kaldımm. Tesekkurler Tatlim cogu kisi acimasizca yorum yapmis ama siz birtanesiniz yaa ❤

• Tesekkurler eig icin. Bilmiyorum belki sistem vermistir. Ama yine de hayalinse resim devam et. Hayalinin pesinden git.

Erkekler Ne Diyor 8

Kızlar Ne Diyor 6

• Güzel

1|0
    0|0
  • Güzel

0|0
    0|0
  • Golgelendirmeden once suratta bir anormallik var burnun yeri şekli vs

0|0
    0|0
  • Saçlar gözler çok hoş. Bence yeteneğin var kesinlikle. Youtube dan mı öğreniyosun? Ben de arada vakit buldukça bakıyorum.

0|0
    0|0
    • bir aralar youtube den cok fazla bakiyodum. Ozellikle yuz hatlari golgelendirme vs. Cok farkli sekillerde cizmeyi denedim. En son da böyle kaldi. Bildigim kadariyla yuze taslak kullaniyorlar ve saclara isik yapmak gerekiyor. Ama ben kafama gore cizdim ya fazla detaylara takilmadim. Gozleri belirgenlistirmek icin cok ugrastim dudaklara cizgiler falan cizdim. Ben geneldr uyumsuzluk olmasin diye ilk kafa saclar en son yuz ciziyorum ama bilinmez hangisi dogru. Siz nasil cizmeyi seviyorsaniz o daha dogru geliyor sanki ya 😊

• Ellen Page mi?

0|0
    0|0
  • Çok güzel zamanla sürekşli çalışırsan harika seyler yaparsin bence😍

0|0
    0|0
Yükleniyor...