Siz olsanız nasıl bir şey hayal ederdiniz ?

bir resim çizmem lazım.konu çocuğun gözünden anne.ben melek çizmeyi düşündüm.kanatlı falan :) yani daha değişik fikri olan var mı ? hayal gücüm buna yetiyor. :) siz olsanız ne çizerdiniz ?

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• İnsan figürü düşün..Melek değil ama...bir kadın kanatlarını açmış..Ardında hayatı simgeleyen şeyler olsun,hayata dair şeyler..Yıkılmış binalar,ağlayan insanlar...Öfkeli yüzler..kurumuş bir ağaç...kızıl bir gökyüzü,uçusan kargalar,leş yiyen bir hayvan..vs...bunların bir kısmı o kadın figürünün ardında bir kısmıda kanatlarına çarpıyor...İlerleyemiyor...ve o kanatların önünde salıncakta sallanan mutlu bir çocuk...Anne mutlu gözlerle gülümseyerek ona bakıyor...Çocuğun gözünde tüm kötülükler ona asla ulaşamaz onu koruyan bir annesi var...Büyük bir dağ var gibi gibi gibi

Olmuştur Umarım :d

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kağıda sadece bir gülücük koy :) o gülücüğe hayatta ki en büyük anlamı anne katar zaten başlı başına mutluluk tanımı tek kelime ''anne'' aklıma geldi bak annem şimdi aman da benim hanımeller bisküviiim annemm :D

1|0
    0|0
  • uzakta ama göbek bağı ile ayrılamayan anne çocuğu bir resim ile tasvir edersen fena olmaz.

1|0
    0|0
  • benim hayalimdekini yapmak çok zor gerçek ressamlar bile yapamaz nerdeyse

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• 1|1
    0|0
  • aklıma bir reklam geldi sanırım sigorta reklamıydı çocuk sayıyordu benim anem aşçı benim annem doktor vs vs...

1|0
    0|0
    • aa hiç fena olmaz bun bir düşüneyim :)

• dağda papatya toplayan zarif bir kadın:))her nedense bu geldi aklıma..

1|0
    0|0
  • Melek çok klasik bence.

0|0
    0|0
  • Melek dışında her şey olabilir. Melek çok klasik .

0|0
    0|0
    • klasik olmaması için size sordum :)

Yükleniyor...