Oyuncu olmak istiyorum ama ailemi nasil ikna edicem ?

daha hic bir sey yok ortda ama5 yildir hayalim ben biter sandim ama gün gittikce artiyo artik dayanamiyorum almanyadayim lisemi ALLAHIN IZINIYLE bitirip sonrada INSALLAH üniveriteme hazirlanip türkiyede uni okucam ama oyunculuka ilk baslarda para yok sonra o yuzden kendimi kontrol etmek istiyorum yani garntlemek ama kücükken anneme sordum anne olabilirmiyim diye ozaman bide aglamistm hatta annemde artik kalbimi kirmak, istemedigi icin mi bilmem olursun seni sanat okuluna yazdiririm dedi ama bir sart uni oku önce dedi aradan 5yil gectii sakadan babama yapim dedim oda hii dedi öpüs sevis ordadedi bende yok baaba benim öss kanunum var öpüsmem sevismmem sounmam babamda sakadandediki bana para getir ne yaparsan yap dedi bende zaten saka sanki simdi oyuncu olucam dedim sizce ailemi nasil likna edip izinlerini alabilirm ya da izin verirlermi sizcee ? yardim lütfeeeen

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• allasen doğru düzgün işler yapın la, harcanıp gidiyonuz sonra

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Benimde bir hayalim var ve suana kadar hiç hayalimden kopmadım belki gerçek olmıcak ama yinede içimde bir umut var sende hayalini peşinden git birileri sana engel olmaya çalısacaktır ama sen peşini bırakma

0|0
    0|0
    • neymis söyle bakaliim kötü bisi mii

• yurtdisana gelebilmedurumun var mi ? burda yetene ariyolar adamlar nuri abide kucuk bir köyden cikma futbolucu

• yok keşke olsa avrupa liglerindeki taımlarda adamlar yenekeli birisini buldummu yasına bakmadan alıyorlar keşke gelebilme imkanım olsa ama yok :(

• link

bunu izlemeni tavsiye ederim. Sonra ailene izlet bence.

0|0
    0|0
    • yo yani sen neddmeek istedin bununlaa kötü yol düsme gibi bisey mii

• Yok yahu geyik yaptım, kötü yola düşmek ile alakası yok. Ama bak oyuncu arkadaşlarım var ve bu iş gerçekten çok büyük şans istiyor. Oyuncu olmak için uğraşan ama olamayan çok insan tanıyorum. Ve evet bu yolda kendisini kaybeden de çok insan tanıyorum ne yazık ki. Ailenin neden istemediğini anlıyorum ben.

• Hala ne okunacağına karışan aileler var mı? Yeteneğin varsa neden yapmayasın ki...

0|0
    0|0
    • ailem üni yeherseye izin verir ama oyuncu olmama bilmiyorm ailem beim acik giyinmeme ,yüzmeme,üni okumamma hatta babam beni karda kista okula götürüyoo gecen haftada senin baban 4 saatlik yolculigi bii benim kursim icn ceker mii hergüün yni 4 git 4 gelis babam uni oku diyo ama oyunculugu sormadim blkide evt der bilmiyorum

• Oyuncu olman için bazı şeylerini feda etmen lazım diğer türlü çok zor...

0|0
    0|0
    • nasil negibiiiii

• Boşver içinde kalsın. Böyle daha iyi. K.i.b.

Kızlar Ne Diyor 3

• Bak canım, bende oyuncu olmak istiyorum ailem açık saçık giyineceğim, yoldan çıkacağım diye izin vermiyor. Ama onlarla çok sıkı konuşarak ikna etmeye çalışıyorum. Hatta anneme Demet Evgar gibi ölüm orucuna girer, ölürsemde sizin yüzünüzden ölürüm dedim. Aslında yaptığım doğru bir şey değil. Fakat onlar da bu sözleri hakediyorlar. Onlara "bu iş kötü değil, isteyenler kötü şekilde yapıyor."diyorum. Ben inanıyorum ki eğer mücadeleye devam edersem bu iş olacak. Zaten kursa gitmemede gerek yok. Çok şükür yetenekliyim. Bence sende kursa gidip saçma sapan işine yaramayacak dersler alıp, paranı ziyan etme. Sadece iste ve istediğini al. Umarım benim ve senin hayallerimiz gerçek olur. Hoşçakal.

0|0
    0|0
  • Oyuncu olmak çok zor, istediğinde bile olmayabilir, bir kursa git önce, Üniversitede de konservatuvar oku bu kadar istiyorsan.

0|0
    0|0
    • bak canım almanyadaym olsaligim sinirli aslinda büyük sehirde olsam problem yok mesela benim yasadigm sehir kücükkasaba kisitliym oyuzden büyük sehirde olsa kolay yazilirm ailemde izin veriri en fazla 3 saatlik b yol arabayla gelis gidis 60 $ 6 saat pooof yaniii ben burda yine bitiyatro kursuna yzilicam ama üni sinavina hazirlanirken kölne gitmem lazim o zaman yaparim ikisnide sonratürkiyede üni yapiyorum bu sinavi kazaninca INSALLAH sonrada türkiyede sanat evi

• 35 bucuk sanat evi ekol drama sanat evi para 1.500 falan ama ögretmenler harika hem o zaman dahacabuk aliyolar seni

• müjdat gezen sanat evini de düşünebilirsin

• Bende bunu istiyorum ama şu ara çuvalladım gittiğim tiyatro kursunda.moralim çok bozuk, antidepresan falan aldım o derece yani.Yapamıcam gibi geliyor, çok zor bir iş çok zor ...

0|0
    0|0
    • bak canım almanyadaym olsaligim sinirli aslinda büyük sehirde olsam problem yok mesela benim yasadigm sehir kücükkasaba kisitliym oyuzden büyük sehirde olsa kolay yazilirm ailemde izin veriri en fazla 3 saatlik b yol arabayla gelis gidis 60 $ 6 saat pooof yaniii ben burda yine bitiyatro kursuna yzilicam ama üni sinavina hazirlanirken kölne gitmem lazim o zaman yaparim ikisnide sonratürkiyede üni yapiyorum bu sinavi kazaninca INSALLAH sonrada türkiyede sanat evi ikinizede aynisi yazdim

Yükleniyor...