Kızlar neden günah olduğunu bile bile açık gezerler?

Gerçekten bu aralar günah işlemekten korkar oldum bir yandan bakıyorum herkes kafasına göre zina işleyen işleyene bende namaz kılıyorum nefsim de beni günaha sokmaya çalışıyor merak ettim neden ahiret dusünülmüyor

1|2
15|17

En İyi Kız Görüşü

• Böyle bir ortamda keşke bunu sormasaydın bunu senin iyiliğin için diyorum çünkü herkesin böyle sorulara bakış açıcı sen ben gibi değil ne yazık ki... Milletin işi gücü dünyaya çalışmak bizler onlara iyi birşeye teşvik etmeye kalksak bile sen çok mu iyisin sanki gibi sözlerle karşı karşıya geliyoruz o yüzden bu tür insanları olduğu gibi bırakmak. Ne desen boş

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Katılıyorum.
    Dinimizce vücut haltlarını gösterecek elbiseler pantolonlar etekler giymesi yasaktır.
    Oralarını buralarını açıyolar sonra yok o beni taciz etti o bana şunu yaptı. Yüz el ve ayak hariç hiçbiyer gözükmeyecek.
    Bakıyosunki kızın göbeği açık bot giymiş kafalara bak ya.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Cunku bir gun olumun bize gelcegini unutup tum gunahlari psikolojisi bozuk bir sekilde isliyoruz.. herkesin gunahida farkli farkli

0|1
    0|0
  • Erkekler acik kisiye bakmanin gunah oldugunu bile bile neden bakarlar?
    Yani cogu kisi mangalda kul birakmiyor milleti elestiriken ama gunahi da umursamiyor. Sebep bu.

0|0
    0|0
  • Evet aşırı açık gezmek yanlış bencede açık olabilirsin ama daha dzgün giyilinebiliş r bende öyle yapıyorum bu dünyanın öbür dünyadıda var

0|1
    0|0
  • Herkesin inancı yaşayış biçimi kendisini ilgilendirir. Çok şükür bilincindesin, insan bilincinde olmasına rağmen ister istemez günahlar yapabiliyor. Nefis işte bazı durumlarda daha baskın olabiliyor. Bu zamanda da ahireti düşünüp yaşayan baya azaldı. Eee ahir zaman işte...

0|0
    0|0
  • Allah korkusu olmayınca böyle oluyor demek ki. Bilincinde olman çok güzel bir şey bu arada.

0|1
    0|0
  • Kimseyi yargılamak bize düşmez erkeklerde tesettürsüz geziyor herkes müslüman da değil

0|0
    0|0
    • La biz neyimizi aciyoz bacaklarımızamı bakıyorsunuz söyle nerden etkileniyosunuZ

• Cahillik düzeyini öğrenmem hayatıma bir şey katmadı dinimde yeterince yobaz var insanlara müslüman olduğunu söyleyip islamı kirletme önce kendine sahip çık çünkü dünya müslüman değil ve öyle açıkları her yerde göreceksin bende öyle erkekleri ben niçin erkekler niçin dikkat etmiyor deyip tesettürümü çıkarmıyorsan seninde kızlar niye kapanmıyor diye bakmaya hakkın yok bunu burda insanlara yuttursanda Allaha yutturamazsın.

• Töbe haşa öyle bir amacım yok soruyu nereye çektin Aferin ben sadece nedenini sordum merak ettim ben kimseye kapansın demiyorum sordum sadece nedendir die anlayışın zıtsa napim

• Sen 4 4lukmusun

0|0
    0|0
  • Ben o yonden hassasim. her seferinde acik bisey alsam uzerine mutlaka bisey alirim disarida asla acik cikamam yani acik kapalilardanim😊

0|0
    0|0
  • Erkekler niye günah oldugunu bile bile gözleri fıldır fıldır oynar yoksa hak mıdır size?

0|0
    0|0
    • yanından normal bir adam geçse dikkate almazsın ama çıplak bir adam geçse bu ne be die bir an için döner bakarsın anladın mı:)) bazı kızlar hakikaten bokunu çıkarıyor açık giyinmenin:)

• aynen bosvermek gerek:)

• Soruda da yorumda da genelleme yapan sizsiniz bende gayet doğal bir genelleme cevabi verdim ama laf kalmayinca ergen. Boş konuşuyorsunuz bay bay.

• Günahı sevdiğimizden:)))

0|0
    0|0
  • Ahir zaman diye boşuna denmiyor

0|0
    0|0
  • Şeytanın vesvesesi naparsın bazende kendilerinden öyledirler

0|0
    0|0
  • herkes inanmak ya da aynı görüşte olmak zorunda değil sen o şekilde inanıyorsan ibadetinide gizli yap

0|0
    0|0
  • sadece bacakla tahrik olabliosan senn ahiretliğin çoktan yandı sapık

0|0
    0|0
    • Geri kafalı ben bacakla tahrik oldum demedim olmamda

• işte kadın maldır diorn kısa ve net

• Mallık değilde imansızlık

Erkekler Ne Diyor 16

• Bütün dünya dört dörtlük müslüman olsa; sana zerre faydası olmaz. Bütün dünya kafir olsa sana zerre zarar gelmez. Çünkü dinde herkes kendinden mesuldür. Çevreni boşver, sen kendine bak kardeşim.

0|1
    0|0
    • Butun dünya dört dörtlük musluman olsa bana faydası olur bence hiç yoktan açık saçık gezenlere bu neden bölgede ben neden böyleyim edemezsin herkes hayatını yaşıyor ben neden günah islemiyimki demezsin

• Sanane

0|0
    0|0
  • Bilmiyorlarki Bir erkek bakarsa baktırdığı için kul hakkı oluyor diye :D ama çoğu bilmiyor günah erkeğin sanıyorlar aksine

0|0
    0|0
  • Cunku kızlar baskıya gelmeyo sevmezler ayrıca kendini güzel hisseden bir varlığa kapan desende ne kadar kapancak

0|0
    0|0
  • Herkesin gunahi boynuna s2tir et knk.

0|0
    0|0
  • çünkü kalplerinin temiz olduğunu kapanmalarına gerek olmadığını düşünürler :D

0|0
    0|0
  • Herkesin günahı kendine. İster açık gezer, ister kapalı gezer, onları ilgilendirir. Sen şehvetle bakmazsan, iradene karşı koyarsan sana bir şey olmaz. İradene sahip çıkamıyorsan kafanı eğ, öyle devam et. Kendileri düşünmüyorsa da yapacak bir şey yok.

0|0
    0|0
  • Onlar imani zayiftilar

0|0
    0|0
  • ahireti düşünmezler zaten cehennemi ucundan görseler herkes küçük dilini yutar

0|0
    0|0
  • İnsan nefis taşıyor ve bu nefis genelde günah olanı istiyor. Erkekler tarafından beğenilmek, arzulanmak, aranan kişi olmak her zaman daha cazip oluyor. Bunun da yolu biraz pazarlamadan geçiyor.

0|0
    0|0
  • Kendine bak gerisi seni ilgilendirmez.

1|1
    0|0
  • İnanmıyorlardır belki.

0|0
    0|0
  • Baktırmak hoşuna gidiyor

0|0
    0|0
  • sıcak kardeş ondan yanıyo

0|0
    0|0
    • Bide o sicakligi cehennemdekini gorseydi o zaman anlarladi. dunyadaki sicaklik, ahiret sicakligi 70 derece vardir. Bunu bilseydi kapanirdi.

• sen mükemmel mi yaşıyorsun. bir de kız ateistim dese?

0|0
    0|0
  • erkeklerde oyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...