Seçimler yaklaşıyor... Oylar Kime Arkadaşlar ?

Merak ettim böyle bir soru sordum hadı bakalım :)

• AKP
    19% (6)27% (9)23% (15)Oy Ver
  • CHP
    44% (14)27% (9)35% (23)Oy Ver
  • MHP
    22% (7)21% (7)22% (14)Oy Ver
  • BDP
    3% (1)9% (3)6% (4)Oy Ver
  • Diğer
    12% (4)16% (5)14% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
17|24

En İyi Erkek Görüşü

• Bu akpye oy verenler diyarbakıra vizeyle gireceğiniz zamanları çok görmek istiyorsunuz herhalde.

MHP ...

3|6
    0|1
    • Onlara saygı duyuyorum herkesin fikri düşüncesi kendine ama bazıları takım tutar gibi oy veriyor. Sana katılıyorum. Chp

• Verecek cevabı olmayanlardan sıkça duyduğum bir laf :)) Biz ne dersek oymuş ... Madem çekileceksiniz dedi çekildiler. Adama sormazlar mı 10 senedir neyi bekledin diye ? Gencecik çocuklar şehit edilirken bıçak kemiğe dayandı deyip durdu. Hatta 2011 Ramazan ayında bunun faturası çok ağır olacak demişti . Hani nerde ? Senin zihniyetin buna bir cevap versin de aydınlanalım. Mantıklı bir cevap ver gidip akpye atacağım oyumu.

• Şöyle açık yürekli olanlara helal olsun

Erkekler Ne Diyor 23

• Milliyetçi Hareket Partisi

TÜRKİYE CUMHURİYETİ...

3|7
    1|1
  • Kılıçdaroğluna rahmen her zaman chp

3|2
    0|1
  • Bu bedenden can çıkıncaya kadar

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ, ne oy vereceğim

4|4
    1|1
  • şüphesiz mhp

6|4
    1|1
  • CHP ye atarım.

2|3
    0|1
  • Bundan önce hep MHP ye verdim. Bir ara Hepar düşündüm. Ancak yine MHP düşünüyorum. Akp nin ordan inmesi gerekiyor.

1|1
    0|1
  • ben chp'ye vericem akpden sonra en çok oy alan o, yeterli oyu alırsa akpden kurtuluruz

2|2
    0|1
  • Vay arkadaş çevrem de çoğunluk MHP diyor burada çoğunluk MHP diyor ama MHP 2002 den bu yana düşüşte..

Sandık başında düşünceler değişiyor mu ne ?

1|2
    0|1
  • Ampülle teröristlerin partisi asla olmaz şuanda chp diye düşünüyorum ama değişebilir. Hangisi ülkem için iyiyse onu seçerim

2|3
    0|1
  • hangi seçimler ?

0|1
    0|2
  • geçersiz kullanıcam yine Türkiyeyi yönetebilecek bir parti çıkana kadar

2|0
    0|2
  • Hiçbir parti taraftarı değilim ama oy vereceğim zaman oy oranı çok düşük olan partiye veririm. (Saadet Partisi, Büyük Birlik Partisi vs.)

0|0
    0|2
    • sizin gibiler yüzünden bunlar başta zaten.. senin o attıgın oy bir işe yaramıyo .. direk hükümete gitmiş sayılıyo..

• AKP, CHP ve MHP�den nefret ediyorsam. İlla ki üçünden biri kazanacak. Oyun işe yarayıp yaramamasıyla alakası yok.

• Türkiyede AK partieden başka partimi var bu nasıl soru?

0|0
    5|3
  • diğerleri seçeneği

0|0
    0|2
  • mhp kandan besleniyor terörün bitmesini istemiyor chp ninde ondan bir farkı yok zaten.SİZ DUA EDİN R.TAYYİP ERDOĞAN ÖLENE KADAR BAŞIMIZDAN AYRILMASIN YOKSA TÜRKİYE 100 SENE GERİ GİDER.

0|0
    7|7
    • Ne güzel kekleniyor benim vatandaşım. Türkiye de olmadık işler akp döneminde olmaya başladı. Bu ülkede herkes terörün bitmesini ister. Ona kimsenin lafı yok olamazda. Ama terörü bitiricem derken nelerden taviz verdin ? Sorgulamıyor sadece ezber konuşuyorsunuz. Uykudan uyanmanız dileğiyle.

• Kime neyi şikayet edeceksin. Buradaki olay savunduğun EN BASİDİNDEN sağlık konusundaki yetersizlik.

• Gittiğime degmez kullanmıcam bu yıl

1|0
    1|3
  • HEPAR her zaman Osman Pamukoglu..

0|0
    0|2
  • liberal demokrat parti.yunuz balığı

0|0
    0|2
  • btp ye vereceğim teröristlere gitsin bari diğerleri de aynı

1|0
    2|4
  • Ak parti diyorum ben

0|1
    9|7
  • AKP TABİKİDE :D

0|1
    11|9
  • boş oy

0|0
    0|2
  • ben boş atcam, hiçbir partiye güvenmiyoru mdaha doğrusu partiyi yönetenlere ve politikalarına.

0|0
    0|3

Kızlar Ne Diyor 17

• Cumhuriyet Halk Partisi Tabi

5|5
    1|1
  • MHP diyorumm

3|6
    0|1
  • Boş vereyim geçeyim diyorum da boş oylarda akp ye yarıyomuş hiç gerek yok ona gitceğine başka bir partiye gitsin buda Chp Mhp falan olur galiba

4|5
    1|1
  • Mhp sıcak.

3|5
    0|1
  • CHP

3|2
    0|0
  • Geçersiz oy atıyorum hepsinin gözüne gözüne basıyorum mührümü..

1|0
    2|2
  • Oyum bahçeli'ye !1!1!1

3|3
    0|0
  • Oyumun hakkını yüzde yüz verir dediğim düzgün bi' parti yok malesef ,boş olmasın diye chp'ye atarım .

2|1
    0|0
  • Oy kullanmıyorum saçma sapan bir iş bana göre.

1|0
    3|1
  • Milliyetçi Hareket Partisi

1|2
    1|0
  • Vatandaşların bilgisi olsa keşke belli bir yüzde boş oy atılırsa baştakiler ve tüm katılanlar düşüyor aslında en güzeli boş oy.

0|0
    1|0
  • oy kullanmam gerek farkındaym ama kullanmayacağım

1|0
    1|1
  • akp tabiki...

0|0
    0|0
  • MHP diyorum.

0|1
    0|0
  • chp.

1|1
    0|0
  • hala bu ülkeyi bölmeye çalışan,öcalanla aylardır pazarlık yapan,kürtlere özerklik vermeye çalışan vatanhainlerine oy verecek olan varmı,şaşırıyorum doğrusu.Ne kötü şeymiş bu cehalet.

Ne zamanki aynen ırakta oldugu gibi abd nin şerefsiz askerleri bizim yurdumuzuda işgal edip,10 binlerde kadınımıza kızımıza tecavüz eder,sanırım ancak o zaman akılları başlarına gelecek bunların

1|2
    0|0
  • d secenegini koymandaki sebep/amac nedir?

4|1
    1|1
Yükleniyor...