Çok paranız olsa değişir misiniz?

Bakalım herkes kendine karşı dürüst mü? Paranız olsa değişir misiniz? Nedenleriyle birlikte lütfen :)

0|0
18|12

En İyi Erkek Görüşü

• İllaki... Daha fazla para kullanırdım.

Ama, en önemlisi de ne biliyor musun? Ben beni esir alacak parayı istemem. Para sahibi olmak, o parayı korumak sorumluluğunu verdiği gibi, kendini geriletmeden paylaşmak sorumluluğunu da beraberinde getiriyor. Ne yapabilirdi zavallı bir sosyalist parayla? İnsan olmak eziyor beni, en başta?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Nereden biliyorsunuz çok param olmadığını ? :).Beni hiç kimse değiştirmez ve hiç bir kağıt değiştiremez.Hayat standardımı ve koşulları etkiler ama beni değiştiremez.

0|0
    0|0
  • Ben çok çok param olsa mümkün değil değişmem. Neysem oyum para bir çok insanı değiştiriyor. Bir para için asla değişmem.

0|1
    0|0
  • Para insanı bozar..

0|0
    0|0
    • Para insanı mı bozar çevresini mi? Bugün paran yokken sana saygı duymayan insanlar paran olduğunda saçmalasan bile kitap gibi konuşuyorsun der. bence önce çevreni bozar...

• Aninda degisirim :)

0|0
    0|0
  • değişirim tabi değişmem diyen gececek o işleri bir kere hayat tarzın değişir o da devamını getırır

0|0
    0|0
    • acaba parasız kaldığımız zamanlardaki kin midir bizi değiştiren?

• bilmem, ama olurda insan davranışının üzerinde paranın etkisini araştırırsınız felan kobay olurum sıkıntı değil:)

0|0
    0|0
    • en çok buna güldüm :) Ancak ilk başta parasız bırakıyoruz ki vereceğimiz para daha çok gözüne gelsin :)

• tamam onada alışırım ne demişler kaz gelcek yerden tavuk esirgenmez;)

• Bazı şeylerde değişirim

0|0
    0|0
  • EVET DEGİŞİRİM...

0|0
    0|0
  • değişirim heralde yani bilemiyorum hiç değişecek kadar çok param olmadı :)

0|0
    0|0
    • ya senin profilindeki resme bayılıyorum yaaaa :) bişey dicektim unuttum :)

• :))) bende bayılıyorum onaaa yerim onu :* .. hatırla merak ettim :)

• boşveeeer :) Önümüzdeki maçlara bakalım :) tabi ben yine unutmazsam :)

• kesinlikle değişiiiriiim :D

0|0
    0|0
  • param oldugunu kimseye söylemezdim gül gibi de yaşardım..

0|0
    0|0
  • para değiştirir derler bilemem

0|0
    0|0
  • Babacım hariç kimseyi tanımam ki ben :D

0|0
    0|0
  • kılık kıyafet makyaj ...hem de nasıl değiştirir insanı değil mi?

0|0
    0|0
  • İlk önce o kadar fazla uçuk denilebilecek param olduğu zaman düşünürüm.

0|0
    0|0
  • değişirm :D

0|0
    0|0
  • değişirim tabi niye değişmiim. daha güzel bir evde daha güzel bir araba ve daha yakışıklı oğlanlarla günümü gün ederim.

0|0
    0|0
  • ben değişirim. çünkü para herşey olabiliyor BAZEN

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• kendimde değişirim çevremdekilerinde değiştiğini görürüm zaten soru olursa diyor oda bir değişim sonucunu merak ediyor zannedersem :))))))

0|0
    0|0
    • işler kötü olduğu zamanlarda insanlar bana devamlı akıl veriyor, işler iyi olduğu zaman benim ağzımdan çıkanları kanun gibi dinliyorlar. İşler kötü olduğu zaman yardım etmeyenleri, param olduğu zaman unutup hiç yardım etmesem problem olur mu diye sormak istedim zaten. Şu sıralarda geçici bir ekonomik krizdeyim. yatırımlar yaptım ve geri dönüşü zaman alacak. insanlar yardım etmiyor. ben de onlara etmem zamanı gelince.

• bu muhabbetın sonu bır 30 bin atta ortak olaka gıtcek gibi kardeş aradıgın kişi akrabaların gibi tatilde dermişim :)))))

• :) genelde bana da bu şekilde başlayan konuşmalar öyle gelir ama değil :) senden para isteyen mi oldu sence :)

• her insan değişir değişmem diyen yalan söyler.benim hayatım basit onun için parayla filan pek değişeceğimi sanmıyorum ancak şöyle değişebilirim insanlarla arama mesafe koyarım parası olanın arkadaşıda çok olurya insanları kırmayı pek sevmem söğüşlerler beni :D

0|0
    0|0
    • aynen.. kokusunu mu alıyolar nedir. elime toplu para geçince birden borç verecek arkadaşlarım bitiyor yanımda.

• 30 yıl önce fakir sayılırdık. 20 yıl önce ikamet ettiğimiz yerin en zengin 3-5 ailesinden biriydik, evimize giren "vaay" derdi. Şimdi yeni burjuvalar türeyince biz geri düştük ama para bizi hiç değiştirmedi. Hala aynı aileyiz, para amaç değil araç, kullanmayı bilmeli

0|0
    0|0
  • Standartların üstünde kazanıyorum ama birikim yapmıyorum. Harcıyorum sürekli. Değişecek yapıda olsaydım sanırım birikim yapardım faize belki altın belkide emlak olarak değerlendirirdim.

Birgün ,paradan çok daha önemli şeylerin olduğunu göreceklerdir. Bunun için bir kıvılcım çakması yeterli olabilir.

0|0
    0|0
    • öyle ama çok şeyi değiştiriyor. Para artık tek tapınak oldu...

• Trilyonlarım varmış havasındayım zaten daha ne hava yapıcam

0|0
    0|0
  • Huyum suyum değişmez sadece oturduğum semt değişir arabam olur falan

0|0
    0|0
  • Babamı tanımam

0|0
    0|0
  • evet değişirim.Burnum trafik kazasında kırılmıştı estetik yaptıtrırım :D

0|0
    0|0
  • Bana değişmicek bir tane insan göster orda bileklerimi keseyim

0|0
    0|0
  • Oluyorsa çok para olsun

adamina göre degisirm :)

0|0
    0|0
  • Ara ara annemle konusuyoruz bunu.

"Cok fazla param olsa degisir miyim sence ben? " diyorum. "Yok sen degismezsin" diyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...