Kapat

YABANCI DİZİ ÖNERİSİ OLAN? (HİNT, KORE VEYA DİĞERLERİ..) ya da KİTAPLARDA OLABİLİR?

Koca bir yaz tatilini verimli geçirmek istiyorum. kafayı dinlemenin ve kaliteli film ya da dizileri izlenin tam vakti. biten güzelim ilişkinin yansımalarını da en aza indirmek adına şu orucun hayrına önerileri olan var mı? :/

Güncellemeler:
Kitaplar konusunda pek öneri yok gibi. Polisiye tarzı romanlar olabilir ya da kişisel gelişim kitapları.. Alamut kalesi tarzında tarihi romanlar da olabilir. Şimdiden yorum yapan herkese teşekkürler..

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• Hint kore gilan bilmemde birsürü diZi var izlediğim yabancı nasıl birşey istediğini söle yeter

1|0
    0|0
    • Açıkçası komedi ya da gerilimli dizileri izleyebilirim aşk filmlerine psikolojik olarak hazır değilim

• Filmin adı Türkçe ile utanmasızlar değil mi eski bir dizi o hala devam ediyor mu bilmiyorum ama izledim ilk sezonlarını

• Evet utanmaz adı. Eskilerden fringe vardı izledinmi benim için bir numara shallocka takıl izlemediysen haven var

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• Batman'i seviyorsan Gotham dizisini kesinlikle izle. Bruce henüz çocukken Jim Gordon'un mücadelesini anlatıyor. Her bölümde Batman'in bir düşmanını görüyoruz. Bazen kötü kahramanların niye kötü oldukları da veriliyor.

Gizem, polisiye, sağlam kurgu seviyorsan hiç düşünmeden True Detective. Ayrıca dizinin bölümlerine öyle ayrıntılar yerleştirilmiş ki farkden kişi dahidir herhalde.

1|0
    0|0
  • Vikings şiddetle tavsiye.
    Fringe şiddetle tavsiye.

1|0
    0|0
    • Teşekkürler.. Bakacam nasıl olduğuna. Neyi anlatıyor üstten biraz konuyu söylesen?

• Vikings adında olduğu gibi 8. yyda İskandinav Vikinglerini anlatıyor tarihi savaş sahneleri bol, aşırı akıcı 4. sezonun 11. bölümünü bekliyorum.

Fringe çok güzel bir bilim kurgu ve polisiye dizisi. Arka planda büyük bir olay hep devam ederken ön planda her bölümde farklı bir olay çıkıyor karşına çok hoş.

• kitap önerisi olarak suç ve ceza okuyabilirsin, yıllarca okursun zaten.
    film önerisi olarak truman show
    dizi önerisi olarak sopranos

1|0
    0|0
  • brick mansions--mad max--

1|0
    0|0
  • -Prison Break
    -Breaking Bad
    -Spartacus

0|0
    0|0