Game of Thrones 9. bölümü izleyenler, bölüm hakkında düşünceleriniz neler?

Bence şimdiye kadar ki en güzel bölümdü. İmdb de şimdiden 18.000 kullanıcı oylaması sonucu puanı 10/10. Galiba rekor bu. Bir de en azından bir çok izleyicinin yüreklerine su serpildi. Malum Ramsey Bolton :))

Game of Thrones 9. bölümü izleyenler, bölüm hakkında düşünceleriniz neler?

1|0
3|15

En İyi Kız Görüşü

• İyiki izledim çok güzeldi efsane 😍

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• aslında bu bölümde gerçekten şaşırdım niye derseniz herhangi bir filmde veya dizide olayı böyle olacağı bellidir çünkü esas çocuk ölmez cefa çeker ama herzaman kazanır. lakin got'ta 5 sezondur tamam esas adamımız bu dediğimiz kişiler teker teker öldü bu sezon yine biri en sağlamından gider diyordum (hodora lafım yok) gide gide rickon gitti hatta resmini paylaştığın sahnede tamam jon'u öldürürler dedim lakin sıradan herhangi bir dizi/film olsaydı oba süvariler şimdi gelip koşacak yardıma tahminini yürütmek çok kolay olurdu.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 14

• valla beğendim de biraz belliydi serçe parmağın geleceği kaç bölümdür unutturuluyodu. bu sahneyi görünce de emin oldum artık kesin gelecek diye. o itin ölmesine çok sevindim onun haricinde bişey yok. jon snow yine berbat bir şekilde atara geldi atladı malak gibi düşmanın üstüne saçmaydı.

0|1
    0|0
    • Haha olsun Jon Snow' u böyle sevdik biz :)). Ama dediğin gibi ben de şimdi geldi şimdi gelecek diye bekliyordum.

• yinede güzel bölümdü tatmin etti yani kurtardı sezonu

• Bir joffrey iki Ramsey Balton
    bunların ölmesine çok sevindim ve hak ettigi şekilde öldü:D

0|1
    0|0
  • Efsane bir bolumdu. Savas sahnesi insani icine surukluyordu. Jon Snow duygularinile hareket eden bir karakter Sansa ise diplomatik. Sansanin blackfish e yazdigi mektup dikkat dagitmacaydi. Asil mektup little finger aydi. Dizi tarihinin en guzel dizisi ve bolumuydu. Lord of the ring tadindaydi. Bu diziyi seviyorum...

0|1
    0|0
  • Daha 2 ay önce bu bölümde olucakları biliyordum zaten
    7. sezon finalinde olucaklarıda biliyorum :D dizi bunları bilince daha güzel

0|1
    0|0
    • Kitaptan mı diyeceğim ama kitap ile bağımsız yürüyor şu an dizi. Nereden bildiğini merak ettim ama yine de söyleme ;) tadı kalsın.

• @soran
      dostum yeni kitabın bir kısmı yayınlandı ama bölüm bölüm jon bölümü arya bölümü gibi. internetten bulabilirsin.

• @chubby_lover kitabdan alakasız benimkiler

• en iyi savaş sahnesi bence harikaydı ve gerçekten film başlıyor dizi ama bu uzun soluklu bir sinema sende biliyorsun

0|1
    0|0
  • Bir an kendimi Yüzüklerin Efendisi İzliyorum sandım :) Efsane bir bölümdü gerçekten

0|1
    0|0
  • Super

0|1
    0|0
  • cekimler ve yansitilan savas ortami cok iyiydi

0|1
    0|0
  • Little Finger (Serçe Parmak) =) "Beşinci günün şafağında beni bekleyin, şafakta doğuya bakın! "

0|2
    0|0
  • efsane bölümdü her sezonun 9. bölümü mükemmel oluyor beklentilerimi karşıladı :)

0|1
    0|0
  • Savaş sahneleri saçma olmuştu aslında o salak dev eline bir tane odun alsa başka kimseye gerek kalmadan tek başına dağıtırdı ortalığı (savaşa eli boş gitmek nedir) Bolton' a yazık oldu kolay bulunmuyor öyle süzme orman çocuğu 😊

0|0
    0|0
  • hiç izlemedim

0|0
    0|0
  • kaçıncı sezonun 9. bölümü

0|0
    0|0
Yükleniyor...