Tiyatro oyunu için fikirlerinizi alabilir miyim??

bir tiyatro ekibi kurdunuz ve amatör olarak kar amacı gütmeden, asıl hedefinde eğlenmek olan bir topluluksunuz. kendi yazacağınız bir oyunu sergilemek mi mantıklı, yoksa daha önce defalarca oynanmış hazır bir senaryo mu tercih edilmeli.. izleyici olarak baktığınızda hangisi sizin için daha pozitif etki yaratır?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• İzleyicinin bilinmiş tiyatro oyunlarına gitme oranı sizin hazırladığınız oyundan daha fazla olur , ama amaç yalnızca eğlenmekse ve şu güne kadar hep kendi yazdığınız oyunu oynama gibi bi' hayaliniz varsa buyrun oynayın derim .

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Biz kendi oyunumuzu yazdık ama bazen hazır. Bence her 2side olmalı Başarılar.

0|1
    0|0
    • hmm teşekkürler.. o zaman tecrübene dayanarak bişe sorayım. komedi tarzında bir oyun yazmaya çalışıyoruz. ama ekipten bazı arkadaşlar metni okuduğunda komik bulmadıklarını söylüyorlar ve isteksiz davranıyorlar. ben ise oyun canlandırıldığında neyin ne olacağını görürüz diyorum. sen ne dersin bu konuda ?

• yok yalnız başına yapılan bişe değil zaten.. herkes fikir versin.. hep birlikte yapalım diyoruz. ama tabi çoğu kişi fikir vermio.. fikir vermeyenler en azından görevlerini yerine getirio. benim anlamak istediğim şu. bir komedi oyunu text olarak okunduğunda komik mi gelir ki insana. benim bildiğim okurken değil izlerken eğlenirsin. yani ben mi yanlış düşünüorm.

• Haklsın okurken degil izlerken eglenceli bu bir tiyatro gösteri gerek

Erkekler Ne Diyor 4

• Klasik haline gelen senaryolarla ekibin kalitesini ispatlayıp ardından kendı oyununuzu yapmanız daha mantıklı. A ma dediğin gibi amaç eğlenmekse kafanıza göre takılın;))

0|1
    0|0
    • prof. bir amacımız olmadığı için o tür bir oyun oynamak ekibi riske atmak gibi geliyor. ekipte tiyatro geçmişi hiç yok denecek durumda.. dediğim gibi asıl amaç eğlence :)

• Amaç güzel oynamak hani kendin çalıp kendin oynarsın tabide hangisi başarılıysa onu sergilemek tedir iş.

0|1
    0|0
  • sayın dr

branş nedir?

0|1
    0|0
  • Kendi oyununzu yazarsanız daha iyi olur bence :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...