Seinen İzleyen Kız veya Erkek varmı?

Türkiyede One Piece Naruto Bleach gibi ergen (shounen) serileri seviliyor peki Steins Gate Berserk Fate Zero Mushishi Gibi Tarihi Bilim Kurgu Seinen animesi izleyen varmı? varsa tanışmak isterimSeinen İzleyen Kız veya Erkek  var mı ?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Evet izlerim. Ghost in the shell, berserk, lain, ergo proxy, black lagoon, hellsing ve gangsta favorilerim arasında. Film olarak da akira yı öneririm

0|2
    0|0
    • Fate Zero izlemeyen seinen sever olamaz :D Mushishi Sidonia No Kishi Steins gate Fate Zero önerimdir.

• Tamam buradan daha kolay en azindan absndnf

• Berserk okuyacakmısın :D

Kızlar Ne Diyor 2

• an*mecileri pistten alın.

0|0
    0|0
  • Evet var

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Code geass, death note, ninja scroll, hunter x hunter, full Metal alchemist. ergo proxy liste uzar gider, bende seinen severlerdenim. Shounenlerde de efsane ler var ama. NAruto o kadar çok izleniyor ki ama izleyenler hep vay kakashi ye bak oo sasuke ye bak diye izliyorlar. Aslında konusu gerçekten sağlam. Biz millet yüzünden soğuyoruz :)

0|0
    0|0
    • konuşma sen :D Shounen olarak kaliteli bir tane bile görmedim. Fate Stay Night iyi sayılabilir

• dogaüstü sevmem ben bakmıştım ona

• Oha berserkten steins gate ten bahsedip doğa üstü sevmem demek olmamış:)

• steins gate'yle mushishi yi izlemedim steins gateyi biliyorum ama yorumlara bakıp son bölümünü izledim baktım karakterler yok oluyo gibi sonra hafızaları gidiyo izlemekten vazgeçtim ha animeyle baya ilgiliyim animelerden japonca konusmayı ögrenicek kadar izledim yabancı sitelerden altyazısız olarak gelir gelmez izliyorum konusalım bro. D

0|1
    0|0
    • bir tek animede değil animeler ve mangaların sağlam serilerinden yüzde 90 ınını bitirmişimdir hatta bir animenin light novelini bile okudum

• mangasını okuyomusun?

• evet mangasında güncelim ancak filler girdi pek bakmıyorum yeni izleyeceklere tavsiye edilebilcek bir Seinen ve çok nadir bulunan bir tür

Yükleniyor...