Kitaplarım kötü olabilir mi?

Arkadaşlar benim kitaplığım küçücük bir odada, içeride tek bir pencere var, ve biraz tozlu bir oda, biraz biraz da havasız tabi, düzenli olarak temizliklerini yapıyorum ama onları oraya mahkum bırakırsam kötü olup yıpranırlar mı?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Ne güzel bir soru :) Kitaplarının akıbetini düşünen insanlar hala var demek ki... Tozlanması sorun değil, aksine silmen kapağını yıpratır. Kuru bir bezle silebilirsin tabii... Odan nemliyse sayfaları sararır zamanla onun haricinde bir şey olmaz :)

0|0
    0|0
    • aslında ıslak bezle silip kuruluyordum ama şu an cidden üzüldüm hata yapmışım. ve ayrıca en büyük aşklar nefretle başlar bir zamanlar büyük kin tuttuğum kitaplar için şimdi sayfası yırtıldı diye ağlıyorum, insanın kendine yapabileceği en büyük iyiliktir bu.

• Okuduktan sonra sadece bir kitap olmuyorlar, değerliler elbette... Eski kitapçıları biliyor musun? Oralar da öyle havasız bir dükkanda bir sürü ikinci hatta bilmem kaçıncı el kitap. Hiçbir şey olmaz korkma ;)

• evet sahafçılar, içeri girdiğinde karşılaştığın tablo yüz gülümsetiyor. o zaman onları biraz rahat bırakmam gerekiyor, deli gibi sürekli bir şey olacak diye silip duruyordum, teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Ulan ne güzel dertleriniz var.

0|0
    0|0
    • tabi şimdi böyle dertlerim olması normal ben kendimi büyüyünce görecem ne dertlerim olacak kim bilir

• yap gitsin mezara götürecek halin yok ya

0|0
    0|0
    • kitap yüzünden iflas ettiysem durumu sen düşün :)

• Kitaplar yıpranırsa güzeldir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kitaplar cok zaman sonra yipranir kuzum silmek bile yipratir. K3ndi kendine birak

0|0
    0|0
    • oysaki silip kuruluyordum hata etmişim demek bu zaman kadar ama bırakınca da tozlanıyorlar

• teşekkürler :)

• Rica ederim

• Yıpranırlarda yepiz yeni durmaları zor zaten.😊

0|0
    0|0
  • Kitap yıprandıkça değerlenir..

0|0
    0|0
Yükleniyor...