Merhabalaar ne zamandır aklıma takılan bir şarkı vardı da beniim?

Arkadasim bana zamaninda bir şarkı dinletmisti fakat ismini inat yüzünden söylememisti cok araştırdım ama bulamadım tek bildiğim içinde moment ya moments kelimesinin gectigi içinde 1 bayan ve 3 adamin bulunduğu bayanın sarışın ve kisa saçlı ve mavi gozlu olduğunu biliyorum klip daha çok halisilasyonumsu gibi umarim anlatabilmisimdir umarim bilen birileri vardır?

Güncellemeler:
klip sanki uzayda gibi geçiyor hepsinin kafası güzel gibi ama klip oldukça iyiydi en sonunda boşlukta oturdukları daire küçülmeye başlıyor tepelerinde piramit şekli falan görünüyor oldukça güzel bir şarkı

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• ne tarz bir şarkıydı ki? hangi grupla benzetebilirsin müziklerini?

0|0
    0|0
    • daha çok rock tarzı bir grupla şu an benzetemiyorum klibi aklımda kaldığı kadar tarif ettim

• 3 erkek 1 kadın grup black eyed peas geldi aklıma bir tek ya :( rock grubu gelmedi hiç :(

• ABBA grubu mu acaba? Eskiyse tabi olabilir.

0|0
    0|0
    • yok hayır değil klip çok başka bambaşka bir evrendeymiş gibi şarkıyı söyleyenler baya hap kullanmış gibi nasıl tarif edilir ki bilemedim ama şarkı hoştu

Kızlar Ne Diyor 0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...