Kaliteli film onerisi?

Kaliteli film onerir misiniz? Romantik komedi ya da bilim kurgu olabilir. Turk yapimlari pek kaliteli bulmuyorum ama gercekten guzel dediginiz varsa her turlu yerli/yabanci film onerilerinizi bekliyorum

0|1
10|19

Erkekler Ne Diyor 18

• O zaman, size şaheser önermem gerekir... Çünkü gecenin bu saatinde çatlamak nedir, iyi bilirim.

2005 yılında çekilmiş "Black" filminin Türkçe alt yazılısını izlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum. Amaç, hayattan derhâl haz almak olduğuna göre sorunuzun yanıtına göre, bu film ilaç gibidir zira benim gibi bir oduna bile dokunmuştur zamanında... ;)

NOT: Alt yazılı olması şart, Türkçe dublajdan zevk alınmıyor çünkü...

2|1
    0|0
  • Batı Cephesi'nde Yeni birşey yok, bisiklet hırsızları, Rüzgar Gibi Geçti, Benhur Spartaküs (1960) Kuvayi Köprüsü, le cid, kelebek Geyik avcısı, dersu uzala, gandi, Selvi Boylum Al Yazmalım, Amadeus, Yağmur Adam, Kurtlarla Dans, Kuzuların Sessizliği kadın kokusu Schindler'in Listesi, Forrest Gump, şeytan avukatı, yeni Hayat, Vatansever, akıl Oyunları, Black, Annem hakkında herşey, koku, Ölü Ozanlar Derneği, Cennetin Çocukları, Cennetin Rengi , serçelerin şarkısı, Baran, Beyaz Balon, Yakın Takip, kirazın tadı, bab aziz.

İran filmlerinde güzeldir felsefeyi derinliği olan genelde dramatik filmler yaparlar

yazdığım filmlerden özellikle Yeni Hayat, bir ayrılık, Selvi Boylum Al Yazmalım, koku, Kurtlarla Dans, kelebek, dersu uzala, kirazın tadı kadın kokusu çok anlamlı filmler.

Vatansever de sadece Suzın'ın babasına kavuştuğu sahne için izlenir ama Onun dışında güzel olsada çok iyi bir film değil

1|0
    0|0
  • Kaliteli film onerisinde bulunuyiruz izlemiyorlar😊

1|1
    0|0
  • Mr. Nobody
    Ant Man
    Sil Baştan
    Stajyer
    Ben Kimim?
    V for Vendetta
    Forrest Gump
    Esaretin Bedeli
    Yeşil Yol
    Prestij
    Yarının Dünyası
    Sonsuzluk Projesi
    Yüzüklerin Efendisi Serisi
    Harry Potter Serisi
    Milenyum Üçlemesi
    Şehrin Azizleri Serisi
    Bourne Serisi

1|0
    0|0
  • Biraz önce de paylaşmıştım :) Yüzlerce film arasında aklıma ilk gelen 2 film.

Özgürlük Yolu

www.ofilmo.com/.../Into-the-Wild-izle.jpg

Son Ders

tr.web.img4.acsta.net/pictures/bzp/01/187112.jpg

0|0
    0|0
  • True romance başka görüşleri okumadan otur izle.

1|0
    0|0
  • kaliteli yerli film izlemediğin içindir. yargılayamıyorum da çünkü reklamı dönenler o kadar dandik ki kaliteliler arka planda kalıyor. masumiyet , anayurt oteli , aşk filmlerinin unutulmaz yönetmeni , bir zamanlar anadoluda izle

1|0
    0|0
  • Kış Uykusu
    Dabbe 6

1|0
    0|0
  • Can dostum

1|0
    0|0
  • The girl next door. Guzel film

1|0
    0|0
    • İzledim fakat cok sıkıldım bir an önce bitsin diye bekledim neden bilmiyorum keyif alamadim

• Ozaman "yatak odası komedisi" filmini izle inanılmaz komik gençlik filmi. Garanti veririm ;)

• öfkeli yollar

1|0
    0|0
  • lucy

1|0
    0|0
  • Before i wake

1|0
    0|0
  • Who I *

1|0
    0|0
  • x project % 100 izlemelisin kacırma azcık acık yeri var ama pisman olazsın

1|0
    0|0
  • 21 Grams Maleficent The Cook, the Thief, His Wife & Her Lover fargo 21 gram Snatch Let The Right One In The Graduate, Beşir'le Vals The Piano
    City of God

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 9

• Lucy

1|0
    0|0
  • Kuzuların Sessizliği
    Şeytanın Avukatı
    Guguk Kuşu
    Schindler's List
    Memento
    Ölü Ozanlar Derneği
    OldBoy
    Matrix
    Se7en
    Leon

1|0
    0|0
  • lucy
    divergent (serisi var devam ediyor yani)
    the maze runner

1|0
    0|0
  • Big fish

1|0
    0|0
  • The other women

0|0
    0|0
  • lolita

0|0
    0|0
  • Nuovo Cinema Paradiso.
    8.5
    La Dolce Vita
    Amelie
    La Famille Bélier
    Enemy
    Solaris
    Delicatessen

Amerikan sineması sevmem pek fazla ama Back To The Future serisini de seyret.

0|0
    0|0
  • Fury - fight club -The notebook -kaybedenler kulübü -Leon -kağıttan kentler...

0|0
    0|0
  • Bilim kurgu olarak zaman sapmasi harika aklımda vardı ama unuttum digerlerini😅

0|0
    0|0
Yükleniyor...