25 yaş üstü arkadaşlar...90 larda Büyümüş nesil yani Bizler Bence çok şanslıyız.. Siz Ne düşünüyorsunuz?

Tarkan-Mirkelam-Mfö-Burak Kut-Rafet Elroman-Sibel Tüzün- Levent Yüksel-Mustafa Sandal-Doğuş-İzel-Yıldız tilbe-Kenan Doğulu-Bendeniz-Sezen Aksu-Demet Sağıroğlu ve bunun gibi birçok İsmin Efsane parçalarına şahitlik olduk yaşadık hallendik :) Susam Sokağından Ninja Turtles'a Barış Manço ile adam olacak çocuktan Power Rangers'a Cep telefonsuz Ve internetsiz aşk yaşamaktan Teravih namazlarına :)) hayatın her yönünün orjinalliğini ucundan da olsa tatmış bir nesiliz bence Arkadaşlar Sizin düşünceleriniz neler?

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Sokaklarda top oynaridk terli terli su içer. sonra taş Burmaca oynardik. Taso oynardik. 9 taş oynardik. Hayatin en güzel şeylerini yeni nesil yasayamayacakyasayamayacak:)

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• aynen katılıyorum barıs mancoyu hergun ızlerdım ya power rangers favorımdı tabıkı onlardan bırı olmak ısterdım:D

0|1
    0|0
  • Güzeldi o dönemler

0|0
    0|0
  • Genel olarak şanssızız

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• secgikiylw tartisip100 kontoru 8 dakikada harcayip 15 milyona yeni kontor almak baya sansti :)))

0|0
    0|0
  • hahaytt... Back To the Future dıosn :D. cok guzel gunlerdı ya. kot ceketler conversler. buz parmaklar. parlement sınema kluplerı.
    ütü kokusu bizimkiler ve pazar geceleri
    sokakta gezen mısırcılar
    leblebi tozlar
    Depozitolu cam şişeli colalar
    Fıstıklı tombiler
    Susam sokağı tabiki
    edi büdü
    kurabiye canavarı
    kermit
    hugo ve çevirmeli telefonlar bunu 95 sonrası dogumlular anlayamaz ne kadar buyuk bı acı :(
    renksız ekranlı pcler
    disketler.. uzar gıder...

0|0
    0|0
  • 90larda cocuklugm ama bunlarin hicbi ben yapmadim. :)

0|0
    0|0
  • bizde şanslı değilmiş. En önemlisi edi ile büdü 😊

0|0
    0|0
Yükleniyor...