Bursalı olan var mı ya da bursayı bilen?

en iyi ilçesi neresidiri memurum ilerde oraya yerleşmeyi düşünüyorum da ne gibi güzellikleri ne gibi eksileri vardır acaba?

Güncellemeler:
güncel

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• Ben bursa/mudanyalıyım. Bence en güzel ilçe mudanyadır. Gerek deniz havası ile , gerek trilye'ye yakın olmasıyla gerekse tarihi ile. Kışın oldukça sakin, yazın ise çok kalabalık bir ilçe. Bana göre bursa merkezi dışında güzel değil. Merkezi harika ama haliyle kiralarda ona göre yani bursa yaşanılacak değil gezilicek yer. İstersen daha detaylı yardımcı olabilirim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Bursayı biliyorum..

İlçelerini pek gezmedim gemlik ve ötesinde yalova 10 numara yerlerdir..Bursadan zevk almak istiyorsan merkezine gideceksin altıparmak yokuşundan setbaşına kadar yol boyu turlayacaksın iskenderini yiyip kestanesinin tadını alacaksın..

Sonra heykel meydanında çayını içip türbelerine gezeceksin..Pavyonları barları vardır taksim kadar olmasa da eğlenilecek mekanlardır..

Gökkuşağı derneği eşcinsellerin derdini dinleme anlama ve yol gösterme olarak valilik kenarında bulunur bursada bursalılar tarafından her an basılacak olan dernektir..

Uludağ ise bursaya gidipte görmeden dönülmemesi gereken tek yerdir..

0|0
    0|0
    • ya eşim orda çok nonos var diye istemiyor

• O olay youtube videosu ile iyicene patladı, ancak anlamış değilim yine de. Adı çıkmanın yanında bursada çok eşcinsel var deyip taşınamama sebebi gösterecek kadar da kötülenmiyordur heralde :)

• O da ayrı bir sığırlık tabi:D

Hayır diyelim ki çok fazla eşcinsel var sende aralarındasın ne olacak yani eşcinsellerin arasındasın diye eşcinselmi oluyosun ya da eşcinsellerin tecavüzüne mi uğrayacaksın bütün bunlar bizim insanımızın anlaşılması güç olan kompleksinden kaynaklanıyor..

• guzel sehırde buyuk sehırden egerkı bursaya gıdıceksen ınsanlara alısman bıraz zor ben ızmırde yasıyorum bursaya gıttıgım de ınsanlar acayıp gelmıstı kadın erkek herkes bakıyor ne varsa gıyımımde sımdı unuversıte sı var bıraz daha yadırgama bıtmıs gıbı

0|0
    0|0
  • Bursalıyım, merkeze yakın bir yerde olduğu sürece iyidir genelde. Tercihen Nilüfer ancak Yıldırım ya da Osmangazi de iyi. Tabii ilçeler sadece bunlar, yer yer değişir... Bursanın artıları yaşamak çok pahalı değil ve diğer şehirlere ulaşım kolay, eksileri ise nüfusuna göre sosyal imkanları birazcık kısıtlı ve çarpık kentleşme mevcut belirli bölgelerde.

0|0
    0|0
  • cok gzüel bayılıyorum insanına vede oraya

0|0
    0|0
  • ne dmek orda çok nonoş var?

böyle bir mantıkla harekete ederek,

bursaya yerleşip yerleşmemeyi mi kararlaştıraacksınız yani?

kocaman şehir,

1 milyonun üstünde nüfusu..

ne yani hepsi nonoş mu?

her yerde var o tiplerden...

memursanız balıkesiri tavsiye ederim.

sakin ve rahat yaşabilecek bir yer..

şimdi de büüykşehir oldu zaten...

0|0
    0|0
  • mudanya çok güzel diyorlar. Göremedim ama daha

0|0
    0|0
  • Mudanya en güzel yeridir denizi var

gemlik te denizi görür ama kalkınması o kadar iyi değildir sanayi olarak üstündür köyvari dir daha çok geri kalan içinse büyük şehir yaramaz ne osmangazi ne nilüfer ne yıldırım şehir yaşantısıdır

0|0
    0|0
  • türkynn en güzel 10 şehrinden biridir,merkez bambaşka tabi...

0|0
    0|0
  • bursayı sverim

0|0
    0|0
  • Nilüfer ilçemiz iyidir

0|0
    0|0
  • Bursa, Antalya bana göre İstanbul'un alternatifleri.

0|0
    0|0
  • Bursalı değilim

0|0
    0|1
  • bilrim brusayı güzeldir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bursada yaşıyorum.Merkeze yakın olmanız sizin için iyi olacaktır. Osmangazi olabilir hem merkeze de yakın,güzel bir bölge :) Yıldırım,Nilüfer'de fena değil :) En güzel yer bence Mudanya denize bakıyor olması çok hoşuma gidiyor çok sevdiğim bir yer insan huzur buluyor :)

0|0
    0|0
  • bursa ıstanbul gıbı olmaya basladı ınsanlar cogaldı yollarşu anrezıl zaten çalışsma yapıyrlar tren geıcek yoldan otobuslerle beraber :(ıyımı olcak bılmıyrm ama netıcedeşu anmerkez ole ama diğer taraflar süper yanı gezcegn gelcegın yere baglı koskoca bursa mudanya guzelyalı bedemlı taraflarına fsm bulvarına gıdeblrsn :)

0|0
    0|0
  • detaylı yardımcı olabilirim

0|0
    0|0
  • Bursaya gittim ama fazla bilmem

0|0
    0|0
  • Yıldırım memurlar için iyidir.

0|0
    0|0
  • ben hiç sevmem bursayı canım bence tercih etme..

0|0
    1|0
Yükleniyor...