Ülkemizde hobi eksikliği olduğunu düşnüyorum?

neler yapıyorsun diye sorulduğunda kaç kişi resim yaparım ,keman çalarım,ahşap boyama yaparım vb diyebiliyor?

Güncellemeler:
güncel

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• Hobi açlığı çekiyoruz, durmadan çalışıyoruz napalım,

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Gitar çalarim, kara kalem resim yaparım, şiir yazarım, illüzyonla uğraşıyorum, amatör standup yapıyorum, küçük maketler ve puzzllar yaşıyorum. Ayrıca basket voleybol bisiklet ve yüzme sporlarıyla uğraşıyorum... Imkan çok bence. Yeterki uğraşmaya hevesli olunsun...

0|0
    0|0
  • hob olarak 5 saat uyur sabahın erkeninden kalkar önce kakamı yapar sonra spora giderim şimdi bunları yapmak için gidiyorum 1 saat sonrta görüşürüz :*

0|0
    0|0
  • katıldım size

0|0
    0|0
  • SPOR GÜNDE 1 KEZ 15 DK.Kendi işim benim için zaten bir hobim seviyorum.Ama en büyük hobim ilerde yakıtsız ve plotsuz helikopter tasarlamak.Ama hayal şimdilik.

0|0
    0|0
  • Hobi birazcık lüks olduğu için ülkemizde pek fazla olmamasını normal karşılıyorum. Şahsen yazdığın alanlara karşı ilgim yok, ancak kendime göre hobilerim var...

0|0
    0|0
  • öncelikli sorunlarımızı halledemediğimizden hobilerle uğraşamıyoruz malesef

0|0
    0|0
  • zamanı bol olanın hobisi bol olur,insanlar 12 saat çalşmktn hobiye pek vakit bulamıyolar,tabi tek suçlu zaman değil,en büyük suçlu TELEVİZYON...

0|0
    0|0
  • Ud çalmak iyi bir hobi. Öyle bir zamandayız ki, hobilerden para kazanmak an meselesi. İyi bir şey bence. Uzaktan kumandalı araçlar ve ilginç tasarımlı ürünler ile uğraşmak hobi örneğin.

0|0
    0|0
  • çok doğru

0|0
    0|0
  • Resim yapmayı seviyorum ama çok iyi yapamıyorum

0|0
    0|0
  • Ben demiyorum şahsen yapmıyorumda zaten :)

0|0
    0|0
  • Doğrudur .

0|0
    0|0
  • Bungeejumping yapıyorum eminem..

0|0
    0|0
  • bende para eksikliği olduğunu düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Ben de öyle düşünüyorum.İnsanlar niteliksiz.

0|0
    1|0
  • katılıyorum sana

0|0
    0|0
  • Ülkemizdeki insanların çalışmaktan zamanımı kalıyorki hobi edinsin kendine.!Bide o söylediklerini yapabilecek insan çok az.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• dikiş dikmeyi, resim yapmayı (karakalem) çok seviyorum. bir de okuduğum bölüm gereği iç mekan tasarımı mobilya tasarımı detay çözümleri.. hep elimde kağıt kalem otururum evde :D

0|0
    0|0
  • Sadece ben mi böyleyim genel mi bilemiyorum ama hiçbir hobim yok. .

0|0
    0|0
  • durmadan çalışıyoruz napalım,

0|0
    0|0
  • valla öyle.. bomboşuz.. boş kazan gibi çan çan ötmeyi biliyoruz anca.

0|0
    0|0
  • çok güzel bir konuya değinmişsin canım..

0|0
    0|0
Yükleniyor...