PS1 olsa oynarım diyen varmı? :)

Bugün arklerle konuşuyoduk öyle ps1 falan özlmişiz anılarımızı güzelde oyunlar vardı aslında :) Ama Şu an hiçbirimizde yok :) Sizde oynarmıydınız bir nostalji yaparmıydınız?:) Şuto gol gol gol demesini bile anımsadık yani :) Roberto carlosu forvette oynatmak falan ki ben pek yapmazdım :)

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kare kare adamlar, verkaçlar..

Ne günlerdi. Arsenal ıle na mağlup şampıyon olmuştum aramızda karma lig yaparak arkadaşlarla lise çıkışlarında..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• bende var ama, ilk karne hediyemdi :) winnig eleven vardı aaaah ahhh :D biraz cortladı arada takılıyor ama kapagını acıp kapatınca düzeliyor :)

0|1
    0|0
    • Gri kasamı küçük beyazmı :) Hep büyük gri kasa istedim ama benimde beyaz ps1 im oldu :) Reset tuşu bile yoktu

• sen bu kasayı hatırlaman imkansız kardeş.

• Gri olan evet. iki tuş vardı zaten bizimkinde biri reset digeri kapağı açma tuşu :)) mahallenin bütün cocuklarını toplar evde oynardık :)

• Çin3 ü açardım carlos ile defanstan topu alıp gol atardım hiç kimse yetişemizdi ona.

0|1
    0|0
  • Attım telefona emülatörü. Gece uyumadan önce Suikoden filan oynuyorum.

0|1
    0|0
    • Aynı tadı veriyomuki :)

• Bu eski jrpgleri oynaması kolay. Final fantasy 7 filan gayet güzel. Yalnız bol tuşlu, we3 filan oynanmaz. Ben zaten jrpgler için yükledim. Eğleniyorum, epey.

• Nostalji Budur. link

0|1
    0|0
  • Nostalji mi

Biz bunu oynardık :D

link

0|1
    0|0
  • Oynarım. Silent Hill, Parasite EVE II ve Alone in the dark..

0|1
    0|0
    • Sağlam oyunlar medal of honoruda eklemek lazım ps1 e göre o ne grafiklerdi öyle hala aklımda :)

• aynen.. Medal of Honor. ne oyundu bee =) Syphon Filter'da çok efsaneydi.

Yükleniyor...