Osmanlı musikisini beğenmeyen var mı?

Gerçekten insanın içini ferahlatan bir müzikal iftardan sonra sigaramla birlikte kahvemi yudumlarken son ses dinlediğim müzikler bunlar, içime huzur doluyor :)

(Bir kerede ideolojik yaklaşmayın Osmanlıcılarla, Kemalistler gelmesin bu tarz mübarek günlerde fitnelerle zehirlemeyin hiçbiyeri, sadece müziği ruhunda hissedebilenler yorum yazsın)

1|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Var ben varim muzikleri ilk defa dinliyorum begendim bosuma da gitti ama soru sorarkenki uslubun cok ukalaca kimse begendigin bir seyi beenmek zorunda değil ne yapacan begenmeyeni dovecen mi zevklerini tartışma konusu yapma herkesin zevki farklıdır

0|0
    0|0
    • Ne alakası var kardeşim beğenen var mı yerine beğenmeyen var mı yazdım. Herkes okuduğundan kendi dusuncesine gore anlam cikariyor istediğinizi düşünmekte özgürsünüz

• Olum derdin ne senin :)))

• Derdim falan yok pampa sen oyle begenmeyen var mi deyince anarşist tarafim kabardı

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• dede efendi yok mu

0|1
    0|0
  • Türk klasiktir bunları yapanların çoğu chp zihniyetindedir. sen biraz osmanlıyı iyi araştır derim. :)

0|0
    0|0
    • Ya arkadaşım anlama kıtlığın mı var obsesif misin? Gidin siyasetinizi başka yerde yapın kim yaptıysa eline sağlık der geçeriz biz

• bu musikilerin bestecilerinin %90 ermenidir. öyle iki musiki dinleyip gelip burada ahkam kesme.

• Komiksin bir okadarda rezil :)

• guzel

0|1
    0|0
  • bundan sonra bende dinleyecem saol

0|1
    0|0
Yükleniyor...