Popüler filmleri ya da dizileri yıllar sonra izleyen var mı?

gündemde olan kitap, dizi ya da filmleri en az bir yıl sonradan takip eden var mı? herkesin konuştuğu zaman nedense izlemek gelmiyor.. çılgın türkler,kurtlar vadisi ilk sezon, nuri bilge ceylan hep sonra okudum ya da izledim.. mesela "lost"u henüz izlemedim.. seneye belki

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Evet var hatta dizileri hep öyle izlerim ben . :D Bir bölüm için bir hafta beklemek çok gıcık bir durum. En iyisi hiç izlememek sonra çok konuşulan dizileri toptan izlersin ben öyle yapıyorum.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 7 numara gülbeyaz hababam sınıfı brave heart titanic hiç sıkılmadan izlerim hatta 7 numaranın neredeyse tüm sahnelerini bilirim ama her izledgimde sanki ilk kez izliyomuşum gbi gülerim...

0|1
    0|0
    • O hastalıkta var bende aynı filmi tekrar tekrar izleme :) güzel oluyor ama

• Belki yapılabilir ama günümüzde kopyacılık uyarlama bir hayli çogaldı mesela tv yi açtıgımda ben hiçbir özgün dizi bulamıyorum en azından türk dizisi filmleri yani zaman geçtikçe yaratıcılıklarını kaybediyolar ya da düşünmek istemiyolar kopyalamak daha rahat geliyor bunu kastetmiştim ayakta kalanlar özgün olanlar

• yüzde yüz katılıyorum.. biraz da sorun bizde sanırım yani izleyenlerde. onlar bizim istediklerimizi çeviriyorlar.. biz sipariş veriyoruz onlar hazırlıyorlar.. bizimde çeşitliliği arttırmamız ya da yeni şeyleri istememiz lazım bence..

• O kadar cok film/dizi var ki kult, hangisine yetisesin. Ozellikle +7 sezonluk diziler cok problem. Basliyinca birakamiyorum da bitmeden.

0|1
    0|0
    • bende ki aslında zaman meselesi de değil ama insanlar o film hakkında konuştukça soğuyorum sanki :))

Erkekler Ne Diyor 2

• Lost ben de izlemedim

Fanatik Lost hayranı bir arkadaşım vardı

Sonu hayal kırıklığı dedi :)

0|1
    0|0
  • Valla bazı filmleri geç izliyorum hele seri filmleri. Sebebi de şu şimdi izliycem yıllarca diğerini bekliycem falan sıkar bu beni. Yüzüklerin efendisi filmini seri bittikten sonra art arda izledim daha güzel sardır diğer tüm seri filmleri de

0|1
    0|0
    • yüzüklerin efendisinin ilkini zamanında sinemada izledim diğerlerini çok gecikmeli :)

Yükleniyor...