Içki içmeyen biri neyle sarhoş olabilir

daha önce sadece vodka içtim ondada sarhoş olmadım. benim 3-4 gün kendimde olmamam lazım (kimse hiçbi şekilde dini yorum atmasın herkesin dini kendine.) sadece ne önerebilirsiniz 3-4 gün içmek için ve tabi mideyi bozmayacak ?

0|0
8|28

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 27

• Çözümü çok basit. En yakın eczaneye gidiyosun, Prakten veya Sprakten adlı şurubu istiyosun. Fiyatı en fazla 5 TL alerji şurubudur kendisi reçeteye filanda gerek yok bir tehlikesi yok. Aldığın gibi bir çorba kaşığı içiver. Yarım saat içinde rüyalar aleminde gezersin. Uyandıkça iç işte. Yan etkisi olarak uyutuyo ve iştah açıyo. :)

0|0
    0|0
  • herşey tamam da 3 - 4 gün ne ya da neler yaşıyacanki kafayı bulmak istiyosun :)))

0|0
    0|0
  • votka ile sarhoş olmadıysan doktora gitmelisin. gerçi ne kadar içtin bilmiyorum ama karaciğerinde & böbreklerinde sorun olabilir...

neyle sarhoş olunabilir? neyle kafa güzel olur deseydin otur tüm gün matematikle alakalı bir şey çalış derdim :) neyse, sarhoş olmanın en sağlıklı yolu alkol, diğer şeylerden uzak dur

0|0
    0|0
  • vodka içtin sarhoş olmadın =/ sorması ayıptır kaç damla içtin afsdfdsfsdfds :D tekila altos iç 20 shot vur üstüne 2 kırmzıı tuborg sonra bak gör sokakta nasılda ciyak ciyak bağrıorsun dsfdsfsdfdsf :D

0|0
    0|0
  • miden alışkın değildir .3.4 gün içmeye dayanamassın .istifra edersin .yalnız kalırsan komaya girersin .

0|0
    0|0
  • sdadadasd

Senın bu dediğin hayal be pembem. İlla ki içmelisin.

0|0
    0|0
  • Cin ve nane likörünü karıştır çoğu alkoliğin yaşamadıgı kafayı yaşarsın ve kendinden çooooo...k rahat geçersin.

(Tecrübeyle sabittir)

0|0
    0|0
  • aşk sarhoşu yapabilirim istersen ?

0|0
    0|0
  • afyonun kaymağı iyi gider. bir derin fırt biraz bekle az sonra bulunduğun yerde değilsin. en acı şey bile komik gelir sana, tavsiye etmem ama bilgi bilgidir

0|1
    0|0
  • ot çekersin sende ama ..cidiyede alma sen gene sadece cevaptı

0|0
    0|0
    • TCK 190 Madeden sana işlem yapayımda gör anyayı konyayı dfsdfsdfsd :)))))))

• ben senin tedarikçin mi olayım dedim ... kıza bak bilişim suçu iişletecek bize :9

• eczaneden 2 liraya Atarax al kafi gelir sana. anti-depresan etkisi verdiği için uyutur, sersemletir

0|0
    0|0
  • rakı iç görürsün bnden 10 tane :D

0|0
    0|0
  • şarap iç bence

0|0
    0|0
  • LSD... Yapıştır :)

0|1
    0|0
  • film mi çekiceksin

0|0
    0|0
  • damardan alırsa kafası iyi olabilir

0|0
    0|0
  • kafasına bim poşeti geçir iple sık nefes alamasın kafa güzel olur

0|0
    0|0
    • o poşetler hava geçiriyor birader, A101 poşeti daha iyi :S :D

• vodka sarhoş edemediyse bu işte bir gariplik var. vodkayı ne kadar içtin de sarhoş olmadın?

0|0
    0|0
  • ayran iç milli içkimiz çok iyi kafa yapar

0|0
    0|0
  • Tiner çek iyi kafa yapar

0|0
    0|0
  • tekila shut...aslında shut olduğunda bira bile kafa yapar...

0|0
    0|0
  • beyaz olur esrar olur büssürü büssürü yolu var :))))

0|0
    0|0
  • sigara bende çok iyi kafa yapar :D kımız da öyle :D

0|0
    0|0
  • selilozik tiner ya da baliyle :D

0|0
    0|0
  • rakı iç votka iç viski iç bira iç (birada kusabilirsin rahat 5 şişe devi,r pilot :) )

0|0
    0|0
  • 3 4 gün :) tekila ya da viski iyi gider...sen kaşındın :)

0|0
    0|0
  • İçki içmeden kafa bulmanın yolu uyuşturucu.O daha kötü.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• likör iç

0|0
    0|0
  • nane likörü

0|0
    0|0
  • benim ictiklerim beni hic sarhos etmedi insani sadece ask,sevgi sarhos ediyor:)

not:umarim onumuzdeki aylarda ayilmis olurum

0|0
    0|0
  • absinthe

0|0
    0|0
  • Ayran ile askdndjhuıhrfnms :D

0|0
    0|0
  • tiner tabikiiii

0|0
    0|0